1000-1500 TL Arası Telefon Önerisi

1000-1500 TL arasında telefon önerisi yapabilirseniz çok sevinirim. Öncelikle kamerası iyi olmalı, telefon şık durmalı, oyun olarak arada sırada PUBG oynarım zaten önericeğiniz telefonun çok kasma yapıcağını düşünmüyorum. Aradığım başlıca özellikler bunlar. Kullandığınız, önereceğiniz telefonları bekliyorum.
Kardesim j7 pro ya bakabilirsin ben kullaniyorumda şu an dolardan dolayi kac lira oldugunu bilmiyoruk ben aldigimda 1500 civari idi kameradi 13 megapixel ön kamerada arka kamerada ön flaşı da var ben pubg ros mortal combat 5 asphalt 9 her turlu oyunu kasmadan oynuyorum şekli cok guzel arka yapisi kameranin sekli cok guzel tavsiye ederim mavi rengide var mavi grimsi güzel yani bi bak derim hani xiomi falan al dicemde onlarda bazsn garanti olmuyor bazen oldugun ilde satilmiyor veya bozulunca tamir edecek yer olmuyor j7 pro en akillicasi bence

Kardesim j7 pro ya bakabilirsin ben kullaniyorumda şu an dolardan dolayi kac lira oldugunu bilmiyoruk ben aldigimda 1500 civari idi kameradi 13 megapixel ön kamerada arka kamerada ön flaşı da var ben pubg ros mortal combat 5 asphalt 9 her turlu oyunu kasmadan oynuyorum şekli cok guzel arka yapisi kameranin sekli cok guzel tavsiye ederim mavi rengide var mavi grimsi güzel yani bi bak derim hani xiomi falan al dicemde onlarda bazsn garanti olmuyor bazen oldugun ilde satilmiyor veya bozulunca tamir edecek yer olmuyor j7 pro en akillicasi bence
Tamir ettirebileceğim eminönü civarında tanıdıklarım var ama artık garantili telefonlara da umudum kalmadı.Herşeye bir kalıp uydurup kullanıcı hatası o,bu diyip yolluyorlar kameradan dolayı xiaomi alıcam sanırım
Ben kullanıyorum. Siyahını alın yanında telefonla uyumlu bir silikon kılıf geliyor, telefon kaliteli hissiyatı veriyor ve gayet şık duruyor.
sence 2 seneyi rahat çıkarır mı ? Arada pubg girerim önemli olan kamerası dediğim gibi

Tamir ettirebileceğim eminönü civarında tanıdıklarım var ama artık garantili telefonlara da umudum kalmadı.Herşeye bir kalıp uydurup kullanıcı hatası o,bu diyip yolluyorlar kameradan dolayı xiaomi alıcam sanırım

sence 2 seneyi rahat çıkarır mı ? Arada pubg girerim önemli olan kamerası dediğim gibi
Bence 2 seneyi çıkarır bu kullanım şekline bağlı, ben kendi kullanımımla 3 seneyide çıkartırım bu telefonla.

Dostum istanbul'da xioami mi store var garanti belgesini mağazaya götürüp işini görebilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı