1000-1500 TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
1000-1500TL

Teşekkürler ama hoşuma gitmedi pek.

Bütçemi aşıyor biraz, daha uygun bir şey var mı Redragon'lar falan vardı hala var mı?

Ben de bundan 3-4 ay önce arıyordum sizin istediğiniz gibi bir klavye ve attığım tam uygun, ben de başka bir klavye sevemedim. Fiyatı o zaman da 2000 TL idi.

Ben de bundan 3-4 ay önce arıyordum sizin istediğiniz gibi bir klavye ve attığım tam uygun, ben de başka bir klavye sevemedim. Fiyatı o zaman da 2000 TL idi.

Geçen ay da konu açmıştım o zaman 1000TL bütçe belirlemiştim klavye için ama bilgisayar toplamaya başlayınca kaldı tabi, şimdi bütçeyi 1500 TL'ye çıkardım ama 2000 TL aşar beni, daha ekran kartı da almadım.

@Golden.Nyks O zaman ya bazı isteklerinizden vazgeçeceksiniz ya da mahallenizdeki bir bilgisayarcıdan idarelik bir şey alacaksınız şu anlık. Şimdi 1500 TL verip İçinize sinmeyen bir şey almayın tabii ki.

@Golden.Nyks o zaman ya bazı isteklerinizden vazgeçeceksiniz ya da mahallenizdeki bir bilgisayarcıdan idarelik bir şey alacaksınız şu anlık. Şimdi 1500 TL verip içinize sinmeyen bir şey almayın tabii ki.

Eyvallah hocam haklısınız, idarelik klavye var aslında A101'den satılan Piranha klavyelerden almıştım zamanında 35TL'ye ama çok kötü ve bozulmak üzere.
Hocam peki %65 1500TL altı alınabilecek güzel klavyeler var mı?

Son düzenleme:
Bu modelin red switch'i stoklara gelmiş tekrar. Bunu alabilirsiniz direkt istediklerinize uygun.
Blue switch'i gayet öneriliyor, red switch uzun zamandır yoktu. Araştırın yine de.

Yeni konular

Geri
Yukarı