1000-1500 TL mini klavye önerisi

Bütçe
1500

yasuomu

Femtopat
Daha fazla  
Mini klavye lazım, fiyat çok abartı olmadığı sürece alabilirim 1k-1.5k
Red switch mekanik.
Kablosuz olursa iyi olur, laptopa USB ile bağlayacağım.

Mini klavye lazım, fiyat çok abartı olmadığı sürece alabilirim 1k-1.5k
Red switch mekanik.
Kablosuz olursa iyi olur, laptopa USB ile bağlayacağım.
pawEn'in attığı klavye çok güzel, k65 mini almasaydım bunu alacaktım. Beyaz ekipman seviyorsan net beyazını almalısın, siyahtan daha iyi.

Hocam tam anlamıyorumda bunun switchi nedir rengini falan beğendimde sizce nasıl eğer kötüyse attığınızın siyahını veya beyhazını alacağım.
Hocam switchleri outemu ama 1 kere bile duymadım bu ürünü. Çin'den alıp amazona koymuşlar. Hot-swap değil. Garantisi belli değil. RK61'de de bilmiyorum garantiyi ama en azından hot-swap. 1 tuş basmıyor diye direkt çöpe gitmiyor klavye öyle düşünün. İstediğiniz zaman switch değiştirebilirsiniz en basit özelliği bu. O klavyeyle RK61 karşılaştırılamaz bile.

Hocam switchleri Outemu ama 1 kere bile duymadım bu ürünü. Çin'den alıp amazona koymuşlar. Hot-swap değil. Garantisi belli değil. RK61'de de bilmiyorum garantiyi ama en azından hot-swap. 1 tuş basmıyor diye direkt çöpe gitmiyor klavye öyle düşünün. İstediğiniz zaman switch değiştirebilirsiniz en basit özelliği bu. O klavyeyle RK61 karşılaştırılamaz bile.

Güzel klavye baktım reis ama başka renkleri olan bir klavye önerebilir misin beyaz çok sade geldi.

Geri
Yukarı