1000-1500 TL RGB mekanik klavye önerisi

ibosshow

Centipat
Daha fazla  
Zam gelmeden önce bir RGB mekanik klavye sahibi olmak istiyorum alıp pişman olmayacağım klavye önerir misiniz? Şu an Rampage KB-R78 var gayet memnunum ama birkaç sorunu var 4 5 yıllık klavye olduğu için normal karşılıyorum.

RGB illa gerekmez derseniz Redragon Kumara var, kullanan arkadaşlarım memnun hotswapta oluyor.

Sessiz, ses testine bakabilirsiniz redden farkı hafif olması diye biliyorum.
RGB lazım ya. Sessizse alabilirim ben bunu ses testine baktım kafamı bir klavyeye 1800tl verip vermemek kurcalıyor.

RGB lazım ya. Sessizse alabilirim ben bunu ses testine baktım kafamı bir klavyeye 1800TL verip vermemek kurcalıyor.

Kanka kusura bakma Summoner daha 1 2 haftra öne ben bakarken 1499TL idi. Bu üçkağıtçılık değildirde nedir ya? Dolar artmadı enflasyon artmadı 200 lira zam yapmışlar ayıp denen bir şey var yaz iyice kontrolden çıktı satıcılar gibime geliyor.

Kanka kusura bakma Summoner daha 1 2 haftra öne ben bakarken 1499TL idi. Bu üçkağıtçılık değildirde nedir ya? Dolar artmadı enflasyon artmadı 200 lira zam yapmışlar ayıp denen bir şey var yaz iyice kontrolden çıktı satıcılar gibime geliyor.
Evet işte... O yüzden ocak gelmeden almam lazım yoksa 2500'e kadar yolu var bunun.

Hocam RGB değil ama Logitech G413 TKL kesinlikle tavsiye edebilirim bu fiyat bandına bu kadar kaliteli bulman zor olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı