1000-1500 TL yazıcı tavsiyesi

Bütçe
1000-1500

Ayato_Xx

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
Benim evimdeki yazıcı bozuldu, tamir edilmiyor. Ben de yazıcı almaya karar verdim.
Lazer veya mürekkep farkını bilmediğimden o konuda da yardımcı olursanız sevinirim

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Bende hp nin küçük mürekkep püskürtmeli yazıcısı var. İnkjet olarak geçenlerden. Kendim öğretmenim ve okul işlerim için kullanıyorum gayet memnunum. Fotoğraf baskısıda yapabiliyor. Wifi ile telefondan tabletten de çıktı alabiliyorum. İhtiyacınıza göre bir ürün belirlemeniz sizin için iyi olacaktır. Benim gibi normal bir ev kullanıcısı iseniz lazer yazıcılar hem pahalı hemde gereksiz olabilir. Mürekkep püskürtmeli yazıcıda işinizi görecektir.

Ev kullanımı için gayet yeterli olduğunu düşünüyorum. Fotokopi özelliği var zaten. Size tavsiyem alırken kartuşundan da çokça alın ilk içinde olan çabuk bitiyo. Sonra zaten sürekli yükseliyo fiyatları.

Ev kullanımı için gayet yeterli olduğunu düşünüyorum. Fotokopi özelliği var zaten. Size tavsiyem alırken kartuşundan da çokça alın ilk içinde olan çabuk bitiyor. Sonra zaten sürekli yükseliyor fiyatları.

Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için iyi günler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı