1000-2000₺ arası kablosuz oyuncu mouse önerisi

MerakliMahmut

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Ağırlıklı DotA2 ve hikayeli oyunlar oynuyorum ama öyle makro tuşuna vs ihtiyacım yok. Ayrıca işim de bilgisayardan.

O yüzden hafif, gösterişsiz bir mouse arıyorum. Mümkünse beyaz değilse de sorun değil. Gladious modelleri tam benlik ama fiyatları fazla geliyor.

En son çare o fiyat bandına çıkmak istiyorum. Daha uyguna aradığım türden mouse var ise önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Merhaba. Ağırlıklı DotA2 ve hikayeli oyunlar oynuyorum ama öyle makro tuşuna vs ihtiyacım yok. Ayrıca işim de bilgisayardan.

O yüzden hafif, gösterişsiz bir mouse arıyorum. Mümkünse beyaz değilse de sorun değil. Gladious modelleri tam benlik ama fiyatları fazla geliyor.

En son çare o fiyat bandına çıkmak istiyorum. Daha uyguna aradığım türden mouse var ise önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Elin 18cm ve altındaysa fareyi claw grip olarak tutuyorsan bu fareyi almanı öneririm 4000 Hz alıcısını almazsan fareyi sadece 1000 Hz olarak kullanabilirsin ve 4000 Hz alıcısı şu an stokta yok 1 ay sonra gelecek.
SWAR50 kodu ile 50 TL indirim alabilirsin.

Elin 18cm ve altındaysa fareyi claw grip olarak tutuyorsan bu fareyi almanı öneririm 4000 Hz alıcısını almazsan fareyi sadece 1000 Hz olarak kullanabilirsin ve 4000 Hz alıcısı şu an stokta yok 1 ay sonra gelecek.
SWAR50 kodu ile 50 TL indirim alabilirsin.

Hocam bunların fiyatları beni aşıyor ne yazık ki. Çok tavsiye edilen bir mouse ve dongle ama dediğim gibi bütçemin epey üstünde. Bütçe sınırı içinde başka tavsiyeniz var mı?

Ayrıca Darmoshark M3S düşünüyorum tercih edilebilir midir?
Veya dümdüz Razer, MSI, Logitech, Corsair modellerine yönelmeli miyim?

Teşekkürler.

Hocam bunların fiyatları beni aşıyor ne yazık ki. Çok tavsiye edilen bir mouse ve dongle ama dediğim gibi bütçemin epey üstünde. Bütçe sınırı içinde başka tavsiyeniz var mı?

Ayrıca Darmoshark m3s düşünüyorum tercih edilebilir midir?
Veya dümdüz Razer, MSI, Logitech, Corsair modellerine yönelmeli miyim?

Teşekkürler.

M3S'de güzel bir fare onu da alabilirsin ve tutuşuna da uygun ama ben direk sana en iyi seçeneği önerdim.

M3S'de güzel bir fare onu da alabilirsin ve tutuşuna da uygun ama ben direk sana en iyi seçeneği önerdim.

Peki şunu net açıklayabilir misiniz? SE, Normal, Pro, Pro Max vs bunların farkları nedir? Sensör mü değişiyor, malzeme kalitesi mi değişiyor? Tam olarak özetleyen bir şey bulamadım.

Screenshot_20240217_125023_Edge~2.jpg

Peki şunu net açıklayabilir misiniz? SE, normal, Pro, Pro Max vs bunların farkları nedir? Sensör mü değişiyor, malzeme kalitesi mi değişiyor? Tam olarak özetleyen bir şey bulamadım.

Eki Görüntüle 2118556

Pro ve Pro Max modelinde mcu, malzeme kalitesi farkı var o yüzden fiyatı o kadar fark ediyor sayfanın altına inersen farkları açıklayan bilgileri görebilirsin.

Çok anlamadığım için sormuştum. Teşekkür ederim

Evet son olarak şu üçlü arasında kaldım. Ofis kullanımı ve hikayeli oyunlar ağırlıklı olarak düşünürsek;

Darmoshark M3S
VXE R1(düz R1 versiyonu)
VGN Dragonfly F1

Bu 3'ünden hangisini tavsiye edersiniz? Benim gibi bu bütçelerde sıkışanlar içinde güzel tavsiye olmuş olacaktır. Teşekkürler.

Evet son olarak şu üçlü arasında kaldım. Ofis kullanımı ve hikayeli oyunlar ağırlıklı olarak düşünürsek;

Darmoshark M3S
VXE R1(düz R1 versiyonu)
VGN Dragonfly F1

Bu 3'ünden hangisini tavsiye edersiniz? Benim gibi bu bütçelerde sıkışanlar içinde güzel tavsiye olmuş olacaktır. Teşekkürler.

Darmoshark M3S
VXE R1(düz R1 versiyonu)
VGN Dragonfly F1

Son düzenleme:

Geri
Yukarı