1000-2000 TL arası mekanik klavye önerisi

Bütçe
1000-2000TL

CrathoL

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 2000TL'yi geçmeyecek şekilde F/P odaklı mekanik klavye arıyorum. Çok sesli olmayan, uzun kullanımlı, uygun fiyatlı tavsiyelerinizi bekliyorum. Önemli olan kalitesi, ışıklı mışıklı olması önemli değil. Mümkünse tam tuş takımı olsun, TKL olmasın. Ancak TKL olanları da değerlendirebiliriz kalite açısından.
Şimdiden herkese teşekkür ediyorum.

Az daha çıkabilirsen, 3000 liraydı sanırım. Şu an bu fiyatlara düşmüş.

Az daha çıkabilirsen, 3000 liraydı sanırım. Şu an bu fiyatlara düşmüş.

Evet gördüğüm kadarıyla indirimde. Teşekkür ederim benim de gayet beğendiğim bir model ancak daha uygun fiyatlı önerileriniz olur mu acaba? Mesela aşağıdaki ürün benim araştırdığım modeller arasında hoşuma gitmişti bunun hakkında düşünceleriniz nedir? TKL olmayan modeli için soruyorum.
MSI Vigor GK50 Low Profile Kailh Switch Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Evet gördüğüm kadarıyla indirimde. Teşekkür ederim benim de gayet beğendiğim bir model ancak daha uygun fiyatlı önerileriniz olur mu acaba? Mesela aşağıdaki ürün benim araştırdığım modeller arasında hoşuma gitmişti bunun hakkında düşünceleriniz nedir? TKL olmayan modeli için soruyorum.
MSI Vigor GK50 Low Profile Kailh Switch Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Daha uygun bir şey istiyorsanız, alınabilir. Öneriyorum bende.

Epomaker Akko collabı var 3068b onu alabilirsin üstte attıklarımda. Benim önerim "Gaming" ürünleri almamanız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı