1000-3000TL mouse önerisi

Bütçe
3000TL

wh1te

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, uzun zamandır Razer DeathAdder kullanıyordum fakat artık emekliye ayrılma zamanı geldi.

- Mümkünse Wireless.
- Hafif, oyunlar için ideal.
- Razer marka olmayan.

Bir mouse arıyorum. Siz ki değerli Technopat halkı, yardımcı olursanız müteşekkir olurum iyi sosyaller. 🙂

Son düzenleyen: Moderatör:
Elinizin uzunluğu ve tutuş şekliniz nedir? Ayrıca neden Razer istemiyorsunuz?
Elimin uzunluğunu tam olarak nasıl hesaplarım bilmiyorum. Müsait olunca bakarım.

Razer istemememin sebebi de 2 zamandır razer kullanıyorum ve bozuldular. Ekipmanlarıma özensiz bakmadım fakat yine de beni yarı yolda bıraktılar. Hala razer kullanıyorum şimdi de orta tuşu falan bozuldu uzun iş…

Elimin uzunluğunu tam olarak nasıl hesaplarım bilmiyorum. Müsait olunca bakarım.

Razer istemememin sebebi de 2 zamandır razer kullanıyorum ve bozuldular. Ekipmanlarıma özensiz bakmadım fakat yine de beni yarı yolda bıraktılar. Hala razer kullanıyorum şimdi de orta tuşu falan bozuldu uzun iş…
Bozulmasının sebebi kullandığın ekipmanın modeline göre de değişebiliyor. Elinizin ölçüsü ve tutuş şeklinize göre mouse önerebilirim.

Razer DeathAdder V3 Pro.

Son düzenleyen: Moderatör:
19-20 cm el uzunluğu doğru ölçtüysem. Ayrıca parmak ucu ile mouseyi tutuyorum.

Ninjutso Sora veya Lamzu Atlantis Mini bakabilirsin. Veya VGN Dragonfly F1 Pro ile 4000 Hz alıcı alır, 4000 Hz kullanırsın.

Lamzu Mini o ellere gitmez hocam. Sora veya bütçeyi hafif arttırıp yeni çıkan Lamzulardan öneririm. En kötü VGN Dragonfly almalı.

Ben de 19 cm el ile Sora kullanıyorum. Atlantis Mini ile neredeyse aynı boyda. Fingertip tutuş için küçük fareler rahat oluyor.

Geri
Yukarı