1000-5000TL arası mouse önerileri

Bütçe
3500

isotomil

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Elimde Razer Basilisk Ultimate mouse var fakat değiştirmek istiyorum. Ürünü ikinci elden sıfır olarak almıştım bir kullanayım dedim elime çok büyük geldi. Mouse'da çok iyi bir mouse değilmiş sanırım... Şu anda yeni bir mouse bakıyorum kafamda 3 seçenek var.
1) Razer DeathAdder V3 Pro.
2) Logitech G PRO Superlight (1 veya 2)
3) alternatif bir mouse tercih edeceğim.
Sizin bir öneriniz olur mu? İkinci el veya sıfır fark etmez. Bütçe olarak da kafam da 3-4'e kadar zorlamak var ama en F/P ürünü almak isterim.

Merhaba arkadaşlar. Elimde Razer Basilisk Ultimate mouse var fakat değiştirmek istiyorum. Ürünü ikinci elden sıfır olarak almıştım bir kullanayım dedim elime çok büyük geldi. Mouse'da çok iyi bir mouse değilmiş sanırım... Şu anda yeni bir mouse bakıyorum kafamda 3 seçenek var.
1) Razer DeathAdder V3 Pro.
2) Logitech G PRO Superlight (1 veya 2)
3) alternatif bir mouse tercih edeceğim.
Sizin bir öneriniz olur mu? İkinci el veya sıfır fark etmez. Bütçe olarak da kafam da 3-4'e kadar zorlamak var ama en F/P ürünü almak isterim.

Kesinlikle dav V3 Pro kendimde 2 aydır kullanıyorum neredeyse aşırı memnunum.

Dav V3 Pro deneme fırsatım oldu ergo sevmiyorsanız alışmanız zor olur o kalitede bir ürün arıyorsanız Viper V2 Pro da alternatif olarak önerilebilir.

Wl mouse Beast X öneririm 4900 lira fiyatı var. Bütçe artamam dersen de DeathAdder V3 Pro veya Viper V2 Pro.
Yiğit'im senin yorumun altından değerli. Bu bahsettiğin mouselar elimdeki mousedan çok daha iyi değil mi?

Claw için Viper V2 Pro daha uygun. Logitech G PRO X serisi kesinlikle o fiyatları hak etmiyor.
V.V2 Pro'nun teknolojisi D.V3 Pro ile ne gibi farklar barındırıyor. Tutuş haricinde teknolojileri ve kaliteleri aynı mıdır? Fiyatları bire bir aynı çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yiğit'im senin yorumun altından değerli. Bu bahsettiğin mouselar elimdeki mousedan çok daha iyi değil mi?

V.V2 Pro'nun teknolojisi D.V3 Pro ile ne gibi farklar barındırıyor. Tutuş haricinde teknolojileri ve kaliteleri aynı mıdır? Fiyatları bire bir aynı çünkü.
Şuan kullandığın mouse çok ağır bir mouse. Sırf ağır olduğu için bile alınmaz o mouse zaten. V3 pro da 1 tane fazladan tuş var. Bir de şarjı 1 gün daha fazla gidiyor o kadar.

Tutuş olarak pençe tutuyorum, Logitech için daha rahat diyorlar siz ne düşünüyorsunuz?

Hocam bende pençe şeklinde tutuyorum aslında bir noktadan sonra farenin pek bir anlamı kalmıyor tamamen alışkanlık ile ilgili bundan önce Logitech G403 kullanıyordum onda pençe tuttuğum için bunda da çok rahat Logitech tutuş olarak pençeye daha çok müsait ama kesinlikle fiyatını hak etmiyor.

Geri
Yukarı