1000₺ 7.1 kulaklık önerisi

Bütçe
1000
1000 liraya kaliteli 7.1 bulamazsınız. Zaten kullanmıyorum 7.1 özelliğini. 1000TL'ye alınabilecek en "iyi" kulaklık Cloud 2'dir şu anda. Razer'dan uzak dur. Hatta 1500 liralık Logitech G PRO X tokatlayan bir kulaklık.

Mh 751/752 krkaen t. E blakchsark V2 de onu tokatlıyor normal de Cloud 2 kötü değil ama artık rakipleri var.

Hocam bıktırdı beni Corsair. Bebek gibi baktığım kulaklıkta bozulmayan yer kalmadı. Üstelik yetkili servisi arayıp bataryamın öldüğünü yeni batarya istediğimi söylüyorum, aldığım cevap “Garantisi bitmiş ilgilenemeyiz.”. Sırf bu yüzden vazgeçtim Corsair’dan.
Mh 751/752 krkaen t. E blakchsark V2 de onu tokatlıyor normal de Cloud 2 kötü değil ama artık rakipleri var.
Hocam mh serisini çok düşündüm. Tavsiye eder misiniz? Kullandınız mı hiç?
Artics serisini düşünmeye başladım. İlk kulaklık aldığımda Void ve Artics arasında kalmıştım. Sizce Artics serisi nasıl?

Hocam mh serisini çok düşündüm. Tavsiye eder misiniz? Kullandınız mı hiç?
Artics serisini düşünmeye başladım. İlk kulaklık aldığımda Void ve Artics arasında kalmıştım. Sizce Artics serisi nasıl?

Arctis 5 iyi.

İlk parti üretimdeki bazı ürünlerde bu vida sorunu ile karşılaşıldı ama Türkiye'ye ilk partiden çok az geldi, bunların arasında vida sorunu olan birkaç adeti teknik servis düzeltti. Uzun bir süredir Türkiye'de satılan 752'ler sorunsuzdur.

Cooler Master ilk parti üretimin bazı ürünlerin sorunlu olduğunu belirtmiş ama ülkeye az gelmiş ondan şu andakiler sanırsam 2. veya 3. parti çünkü emin olmak için baktığım konu 2020 Mayıs konusu.
Crosstalk spesifik olarak kulaklıkla ilgili bir sorun değil. Bizim kulaklığımızda da yaşandığı doğru ama bu ses kartı-Windows ayarları gibi sorunlar yüzünden de olabiliyor. Biraz araştırma yaparsanız bu sorunun tüm marka kulaklıklarda yaşandığını, kiminin sorunu çözdüğünü kiminin ise çözemediğini göreceksiniz. Bizim kulaklıklarımızda bu sorun sadece 1 kere yaşandı, o kulaklığı ben kendi bilgisyarımda test ettiğimde, ses ayarlarını optimize ettiğimde sorunu kesmişti.

Aşağı yukarı birbirine yakın modeller. MH670 MH752'den biraz daha rahatsız bir model. MH752'nin rahatlığı bir başka açıkcası. Kablosuz olduğu için ağırlık farkıda mevcut. Ama her ikisi de ses konusunda iyi modeller.
Hayır hocam, crosstalk sorunu yok bende. İlk parti ürünlerde var diye biliyorum ben crosstalk sorunu, onlar da bitti çoktan.

Hocam alabilirsiniz 1.parti ürünler de o sorunlar varmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı