1000₺ kulaklık önerisi

Üçünden birini seçin. Alta incelemelerini koyarım.
Bence MH752 biraz daha çok yönlü bir kulaklık ama konfor isterseniz Blackshark V2 iyidir. Oyun anlamında en iyi Cloud 2.

Kendi kulaklığımı ses kartım ve sistemim kötü olduğu için 7.1 kapalı kullanıyorum. Arctis 5 deneyimlerkende kapalıydı büyük olasılıkla açık olsa fark ederdim. (Kendi bilgisayarımda test etmedim bu arada.)
SteelSeries'in programını kurup ayarlarını yapmazsanız tabii ki memnun kalmazsınız. Uygulama içerisinde bir sürü ayar bulunuyor. Hem ses ayarları hem mikrofon ayarları.
Ekran görüntüsü 2022-03-23 210502.png

SteelSeries'in programını kurup ayarlarını yapmazsanız tabii ki memnun kalmazsınız. Uygulama içerisinde bir sürü ayar bulunuyor. Hem ses ayarları hem mikrofon ayarları.
Eki Görüntüle 1340297
Tamamda kulaklığı yeni almamıştık ki bir kaç hafta oluyordu alalı, neyse siz haklısınız diyelim.

Tamamda kulaklığı yeni almamıştık ki bir kaç hafta oluyordu alalı, neyse siz haklısınız diyelim.
Yok haklı çıkmakla uğraşmıyorum. Sadece SS kullanıcısı olarak diyorum ki programsız kullanırsanız memnun kalmazsınız. Çünkü kulaklığı pahalı yapan bir rahatlığı ikincisi yazılımı. Yoksa tabii ki zevk meselesi.
Hangi uygulama?

Ne gibi ayarlar önerirsin bende Artics 3 var.
SteelSeries GG programı.

Ayar olarak bir şey öneremem uygulama üzerinden test ederek kendi ayarlarını oluştur. Zevk meselesi biraz önce de dediğim gibi.

Yok haklı çıkmakla uğraşmıyorum. Sadece SS kullanıcısı olarak diyorum ki programsız kullanırsanız memnun kalmazsınız. Çünkü kulaklığı pahalı yapan bir rahatlığı ikincisi yazılımı. Yoksa tabii ki zevk meselesi.

SteelSeries GG programı.

Ayar olarak bir şey öneremem uygulama üzerinden test ederek kendi ayarlarını oluştur. Zevk meselesi biraz önce de dediğim gibi.

Artics 3'e desteği bitti galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı