1000₺ kulaklık önerisi

Daha fazla  
Astro A10 kulaklığım vardı ve çantadayken klavye ve dizüstü bilgisayarım kulaklığın kablosunun ortasında bulunan yeri presledi ve kulaklıktan eser kalmadı. Önceki konumda 400 TL gibi bir bütçe verdim ve kendimi 2021'de zannettiğimi fiyatlara bakınca anladım. Bana 1000₺ kulaklık önerisi yapabilir misiniz?

Hocam nasıl öğrenebilirim peki? Ama Nvidia RTX 2060 ekran kartım var driverını indirince Nvidia High (Sonrasını hatırlamıyorum) diye bir şey oluşuyordu.
Anakartla alakalı bir durum ses kartı. 3.5 mm jack girişli oyuncu kulaklıklarının yorumlara bakarsanız ses kartı ile alakalı bir çok yorum görürsünüz, harici ses kartı alınca kalite arttı vs. gibi. Kendim bu durumu deneyimleyemediğim için kesin bir şey diyemiyorum.

1000 TL'yi bir tık geçebilir derseniz;

Max 1000 TL diyorsanız;

Anakartla alakalı bir durum ses kartı. 3.5 mm jack girişli oyuncu kulaklıklarının yorumlara bakarsanız ses kartı ile alakalı bir çok yorum görürsünüz, harici ses kartı alınca kalite arttı vs. gibi. Kendim bu durumu deneyimleyemediğim için kesin bir şey diyemiyorum.
Hocam ben de Monster T5 v20.1 var. (Biliyorum Monster kötü ama bu model kronik sorunlu olmadığından ve mining zamanında 10k olduğundan aldım.) Monster çinlilerden anakart aldığı için bilemedim şimdi. Yani hocam beklentim çok değil güzel ses versin yeterli çok güzele gerek yok. Bu kulaklığın mikrofonu var ve kronik sorunu yok ise ha bir de ses kalitesi idare eder ise alacağım. Bu arada hocam konudan bağımsız sizi en son 2022'nin ortalarında görmüştüm ve size Lee Yubin'in kim olduğunu sormuştum. O zamanlar insanların zevklerine karışan biriydim. Technopat'a ara verdim ve kendimi düzelttim. Hocam bu arada idolünüz galiba :D.

1000 TL'yi bir tık geçebilir derseniz;

Max 1000 TL diyorsanız;

Hocam HyperX kulaklığını yayıncılar kullanmıyor muydu ya. Bir şey rica edeceğim HyperX Cloud Alpha kulaklığını alabileceğim bir satıcıdan gönderebilir misiniz? (Hepsiburada olursa tadından yenmez.)

Bu kulaklığın mikrofonu var ve kronik sorunu yok ise ha bir de ses kalitesi idare eder ise alacağım.
Kronik sorunu yok diye biliyorum.

O zamanlar insanların zevklerine karışan biriydim. Technopat'a ara verdim ve kendimi düzelttim.
Hatırlamıyorum :d Ama sevindim.
Hocam bu arada idolünüz galiba
Sesini çok seviyorum.

Hocam ben de Monster T5 v20.1 var. (biliyorum Monster kötü ama bu model kronik sorunlu olmadığından ve mining zamanında 10k olduğundan aldım.) Monster çinlilerden anakart aldığı için bilemedim şimdi. Yani hocam beklentim çok değil güzel ses versin yeterli çok güzele gerek yok. Bu kulaklığın mikrofonu var ve kronik sorunu yok ise ha bir de ses kalitesi idare eder ise alacağım. Bu arada hocam konudan bağımsız sizi en son 2022'nin ortalarında görmüştüm ve size lee Yubin'in kim olduğunu sormuştum. O zamanlar insanların zevklerine karışan biriydim. Technopat'a ara verdim ve kendimi düzelttim. Hocam bu arada idolünüz galiba :D.

Hocam HyperX kulaklığını yayıncılar kullanmıyor muydu ya. Bir şey rica edeceğim HyperX Cloud Alpha kulaklığını alabileceğim bir satıcıdan gönderebilir misiniz? (Hepsiburada olursa tadından yenmez.)

Hocam yayıncıların kullandıgı HyperX Cloud 2
Cloud 2 ses kartı ile geliyor fakat Cloud Alpha ses kartı olmadan geliyor. Eğer güzel bir ses kartınız varsa ya da anakartınızın ses kartı güzel ise Alpha daha tatlı gelir.
Cloud Alpha en ucuz Amazon da satılıyor MediaMarkt'ta falan 1500'den fazla isterseniz bir de Cloud 2'ye bakin.

Hocam nasıl hatırlamazsınız ya ben Malwarebytes hatta AV konularında hep ben yazıp trollüyordum :D.
Açıkçası buradaki mesajları falan pek aklımda tutmaya çalışmıyorum.
Bu arada bu satıcıdan alacağım ama ne zaman gelir vergi alınır mı? Hiç amazondan alışveriş yapmadım da. Amazon.com.tr
Ben hep amazon'dan alışveriş yapıyorum bu aralar ve prime sayesinde 2 iş günü içinde geliyor her kargom.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı