1000 lira kulaklık önerisi

Hocam başka seçenek yok, bir de sol taraftan fazla ses verdiğine emin misiniz kesin olarak? Daha önce duymadığımdan soruyorum. Yazılımında ekolayzır ayarları var onları yapınca çok daha iyi ses veriyor bir de o USB ile bağlamanız lazım tam performans için.

USB ile bağladım ve evet, normaldede veriyor(ki itopyada bunu onayladı ki iadem kabul oldu) tekeri en yükseğe çekince daha da artıyor ve ekolayzır için uğraştım lakin hiçbir türlü istediğim sonucu alamadım.

Hocam başka seçenek yok, bir de sol taraftan fazla ses verdiğine emin misiniz kesin olarak? Daha önce duymadığımdan soruyorum. Yazılımında ekolayzır ayarları var onları yapınca çok daha iyi ses veriyor bir de o USB ile bağlamanız lazım tam performans için.

Şu an kulaklık değişmek istememin bir sebebi kulaklığımın pedlerinin ince olduğundan kulağımı acıtması ve artık Rampage'den kurtulma isteğimdi lakin borçla aldığım HS55 elimde patlayınca seçenek kalmadı.

Gamepower kulaklıklar hakkında ne düşünüyorsunuz? Fujin Pro vs kulaklıklar beğenilmiş.

Son düzenleme:
USB ile bağladım ve evet, normaldede veriyor(ki İtopya'da bunu onayladı ki iadem kabul oldu) tekeri en yükseğe çekince daha da artıyor ve ekolayzır için uğraştım lakin hiçbir türlü istediğim sonucu alamadım.

Şu an kulaklık değişmek istememin bir sebebi kulaklığımın pedlerinin ince olduğundan kulağımı acıtması ve artık Rampage'den kurtulma isteğimdi lakin borçla aldığım HS55 elimde patlayınca seçenek kalmadı.

Gamepower kulaklıklar hakkında ne düşünüyorsunuz? Fujin Pro vs kulaklıklar beğenilmiş.

H2002p öneriliyor bir de hocam.Ama rekabetçi oyunlar için ses kasmada baya zayıf kalıyor.

Geri
Yukarı