1000 Mbps altyapıda fiber olduğu nasıl anlaşıılır?

erendemiray7

Decapat
Daha fazla  
fiber.PNG

Bu şekilde internetten test yapınca böyle gözüküyor. Geçenlerde babam birisini aradı ve sırada olduğumuzu falan söylediler dün de ben aradım ve kadın bana adresimi sorduktan sonra fiber altyapınız yok VDSL falan dedi ama anlayamadım. Şimdi adresimde fiber var mı benim yoksa VDSL denen şey mi var? Bu arada biz zaten TurkNet kullanıyorduk fiber aktif olunca geçiş başvurusu yaptık 1.5 2 hafta önce hala gelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1549280

Bu şekilde internetten test yapınca böyle gözüküyor. Geçenlerde babam birisini aradı ve sırada olduğumuzu falan söylediler dün de ben aradım ve kadın bana adresimi sorduktan sonra fiber altyapınız yok VDSL falan dedi ama anlayamadım. Şimdi adresimde fiber var mı benim yoksa VDSL denen şey mi var? Bu arada biz zaten TurkNet kullanıyorduk fiber aktif olunca geçiş başvurusu yaptık 1.5 2 hafta önce hala gelmedi.

Sizde GigaFiber hizmeti var(fiber) TurkNet'den 1000MBPS alabilirsin.

Uygun fiyata 1000MBPS internet gelmiş, TurkNet'in kendisine özel altyapı bu. Diğer sitelerde gözükmeyebilir.

Fiber.

Ben bilgi almak için talep oluşturmuştum yaklaşık 1 ay önce. Dün aradılar müsait değildim. Bir daha ararlar mı bilemiyorum. Aranacağınızı söylerlerse bilin ki çok bekleyeceksiniz.

GigaFiber Turknet'in kendi altyapısı. Bu yüzden diğer sitelerde gözükmemesi normal, bu arad hayırlı olsun 140TL'ye 1000Mbps download ve 1000Mbps upload alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı