Çözüldü 1000 mbps internet hızı olmasına rağmen Steam'de 30 mbps indiriliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Everythink

Hectopat
Arkadaşlar 70-80 belki 90 alması lazım ama 20-30 arası indiriyor. Anlayamadım, nasıl düzelteceğim? Hızlı internet alalım dedik eski hızlarımı alıyorum, altyapı full destekliyor o yana sıkıntı yok.

Ben anlamadım. Siz devam edin :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 70-80 belki 90 alması lazım ama 20-30 arası indiriyor. Anlayamadım, nasıl düzelteceğim? Hızlı internet alalım dedik eski hızlarımı alıyorum, altyapı Full destekliyor o yana sıkıntı yok.

İndirme sunucunu bk-Londra olarak seç.

Çözüm
Steam'de kısıtlama olabilir belki şu anlık belli saat aralıklarıyla tekrar deneyin.

Zaten 10 dk da indireceğim oyunu 40dakikada indireceğim neyse kalsın ya sorun yokta aklıma takıldı şu sıralar zaten Twitch'te donuyor direk Superonline de sorun var galiba.

@Hasan Erikli deneyeyim hemen.

@Hasan Erikli ya teşekkürler, işe yaradı adamsın. Şu an 64MB yükseliyor bayağı da.

Zaten 10 dk da indireceğim oyunu 40dakikada indireceğim neyse kalsın ya sorun yokta aklıma takıldı şu sıralar zaten Twitch'te donuyor direk Superonline de sorun var galiba.

@Hasan Erikli deneyeyim hemen.

@Hasan Erikli ya teşekkürler, işe yaradı adamsın. Şu an 64MB yükseliyor bayağı da.

TurkNet mi kullanıyorsun? Bu arada bende GigaFiber kullanıyorum İzmir'de Türkiye sunucuları bu hızı kaldıramıyor maalesef.

Superonline ama dediğin ise yaradı çözüm olarak isaretliyorum.

Ne güzel hayırlı olsun hocam bende sizi takipteydim Trendyol'daki Azerbaycan kuponunuzdan beri şanslıymışsınız :D

:D o kuponda sonra başım yanıyordu Trendyol site üzerinden beni uyardı bir daha öyle şeylere girmem 🎉
Sitede konu kaldirilmiyor fakat Trendyol bir şeyler dediği için anında kaldırdılar:D

Ahahaha iyiymiş hocam keşke işime yarasaydı :D

Geri
Yukarı