1000 saat ile bile sıkmayacak oyun önerisi

Oynayalım hocam :D. Gerçi 2 aydır oynamıyorum, biraz paslanmışımdır fakat yine de idare ederim yani :).
Hocam ben hafta sonları oynayabiliyorum o da 1 gün beraber oynayabiliriz beraber biraz sıkıntılı oyun sürelerim bide (küçüğüm biraz da) pazar veya cumartesi 11 12 gibi oyun oynarım ya da oynayamam. Size ters gelmezse oynamak çok isterim ortak serverda valla.

Oynayalım hocam :D. Gerçi 2 aydır oynamıyorum, biraz paslanmışımdır fakat yine de idare ederim yani :).
Zaten bende aman aman oynamadım telefondan bi 60 70 saat pc den bi 20 30 saat o kadar

Selam dostlar. Böyle işten - spordan yorgun yorgun geldiğimde girip saatlerce kafamı dağıtabileceğim güzel eğlenceli bir online oyun arıyorum. FPS-RPG inanın hiç fark etmez ne olursa akarım ben. Ama bunun 2-3 gün oynayıp da bırakacağım bir oyun olmasını istemiyorum. O yüzden uzun soluklu hatta sonu olmayan bir oyun olmasını istiyorum. Şu zamana kadar şu oyunları oynadım; Apex, Rust, Hunt Showdown, SCUM, V Rising. Tüm önerilerinize açığım. Şimdiden teşekkürler :)

Ufak bir not: PC sistemim ortalamanın üzerinde tüm oyunları yağdırın gelsin.
Bence Skyrim.

Benim için çok özel bir oyundur kendisi. Leah a bağlandığım kadar sevgilime bağlanmamışımdır :D
Sana burda birşey derdim ama ağızımı bozmayacağım…
Şaka şaka arkadaşın tavsiyesine uymak mantıklı oyun olarak stardew valley cidden eğlenceli.
Benim kişisel tavsiyem bilgisayarınız iyi bir donanıma sahipse gran turismo 6 oynamanız.

Bir oyunu 1000 saatten fazla oynayabilmek tamamen kişinin o oyunu ne kadar sevdiğinine göre doğrudan değişiklilik gösterebilen bir şey.

Mesela ben Death Stranding'i 5000 saat bile sıkılmadan oynayabilirim. Ama başka birisi prolog kısmında "bu ne biçim oyun" deyip kenera atabilir.

Geri
Yukarı