1000 TL %60 klavye önerisi

Banggood adlı siteden aldım hocam. Bir de o videoda yani kendi çektiğim videoda, mouse bedavaya geldi.

Sitede yeni kullanıcı iseniz bedava ürün alabiliyorsunuz.
evet yeni üye olacağım

yanında hangi ürünü bedavaya veriyor

1685382866343.png

hangi kargo türü ile sipariş etmem daha mantıklı

Kanka bunun tepkime süresi nasıl yanın da ki mouse nasıl bedavaydı sanırım klavye tek renk oluyor mu mesela mor.
Yok tek renk değil, rgb tüm tuşları özelleştirilebiliyor kanka. Evet yanındaki mouse bedavaydı.

evet yeni üye olacağım

Eki Görüntüle 1798998
Hocam bakın buradan Türkiye Direkt Posta'yı seçin. Bu Türkiye'ye özel bir şey, başka nakliye türünü seçebilirseniz gelmeyebilir. Ben öyle aldım bilginize.

Yok tek renk değil, RGB tüm tuşları özelleştirilebiliyor kanka. Evet yanındaki mouse bedavaydı.

Hocam bakın buradan Türkiye direkt Posta'yı seçin. Bu Türkiye'ye özel bir şey, başka nakliye türünü seçebilirseniz gelmeyebilir. Ben öyle aldım bilginize.

Yanın da ki mouse nasıl kaliteli mi yoksa dandik mi? Bir de gümrük te bir sıkıntı yaşar mıyım kanka kaç günde geldi eline.

Yanın da ki mouse nasıl kaliteli mi yoksa dandik mi? Bir de gümrük te bir sıkıntı yaşar mıyım kanka kaç günde geldi eline.
Mouse ortalama hocam, yani kullanılabilir seviyede bedava mouse veriyorlar işte. Sadece mouse bedava vermiyorlar.

Bu linkten bedava ürünlere bakabilirsiniz, istediğinizi alabilirsiniz. Nakliye türünü Türkiye Direk Posta seçmelisiniz.

evet yeni üye olacağım

Eki Görüntüle 1798998
Yeni kullanıcılara özel ayrıcalık yapıyor hocam. Türkiye Direkt Posta olmadan gelmeyebilir. Buradan bedava ürünlere bakabilirsiniz.

Mouse ortalama hocam, yani kullanılabilir seviyede bedava mouse veriyorlar işte. Sadece mouse bedava vermiyorlar.

Bu linkten bedava ürünlere bakabilirsiniz, istediğinizi alabilirsiniz. Nakliye türünü Türkiye Direk Posta seçmelisiniz.

Yeni kullanıcılara özel ayrıcalık yapıyor hocam. Türkiye Direkt Posta olmadan gelmeyebilir. Buradan bedava ürünlere bakabilirsiniz.

hangi swtichi tavsiye edersiniz klavye için

ben yumuşak olsun istiyorum ama cokta sesli olsun istemiyorum,kahveringi almayı düşünüyorum ama sarı ile farkını anlamadım
Tamam hocam yukuşak olsun ve çokta sesli olsun istemiyorsanız kahverengi alın, bende öyle yaptım. Yukarıda attığım videodan bakabilirsiniz brown switch sesi o videoda. Sarı biraz daha ses çıkartıyor, en stabili kahverengi hocam kahverengi brown switch öneriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı