1000 TL alınabilecek en mantıklı telefon

Çözünürlük her şey değil. VR için tabii ki olmaz ancak J7 2016'nın ekranı yeterli ve iyi bir seviyede. Çünkü kullanılan panel iyi.

Performans istiyorsanız dediğim gibi J7 2016 daha ön planda. Ancak performans bir telefonda hiçbir zaman benim asıl önceliğim olmadığından dolayı onu almazdım. 1000 TL'ye ben olsam tasarımı, ekranı ve ses deneyimi sayesinde Alcatel Idol 4 alırdım.

Performans istiyorsanız dediğim gibi J7 2016 daha ön planda. Ancak performans bir telefonda hiçbir zaman benim asıl önceliğim olmadığından dolayı onu almazdım. 1000 TL'ye ben olsam tasarımı, ekranı ve ses deneyimi sayesinde Alcatel Idol 4 alırdım.
Ben sadece Turkcell'de ki kontratlı telefonları alabiliyorum. Bunların arasından P9 Lite 2017 mi K6 Note mu? Başka telefon önermeyin lütfen. Sadece bu ikisinden birini soruyorum. Sadece performans değil, her şeyi ile en iyi telefonu arıyorum. (Tasarım hariç. Tasarım pek önemli değil)

Yukarıdaki mesajımda baya yazım yanlışı olmuş ne demek istediğim az çok anlaşılmıştır. Ekran yerine ekran kartı dedik yanlışlıkla.:D
Turkcell'den başka telefon almayacaksan bu iki model dışında bunu önceden belirtmen lazım, ne diye alakasız polemik çıkarıyorsun arkadaş J7 2016 önermekte gayet haklı, baştan itibaren bu telefonu alamam deseydin olur biterdi, K6 Note ile P9 Lite 2017 modeli arasından önerim P9 Lite 2017 olur.

EN İYİ diye bir şey yok. Her telefonun bazı özellikleri iyidir, bazıları kötüdür. Kiminin bir özelliği iyi iken, diğerinin başka bir özelliği iyidir. Senin öncelik verdiğin unsurlar hangisi ise ona göre tercih edersin. Ben olsam büyük ekran ve pili için K6 Note alırdım.

Vatan bilgisayardan en fazla 1100 tl'ye kadar son kez önerin. Haftaya alacağım. Şuanda kafamda Sony Xperia XA, Asus Zenfone 3 Max (ZC520TL) var. Sony Xperia XA özellik, ekran olarak güzel ama Sony'lerde hafıza sıkıntısı var. Lenovo K6 güzel ama tasarımı pek hoşuma gitmedi.

Lütfen internet sitelerinden önermeyin maalesef alamıyorum burada sadece Vatan Bilgisayar ve GSM bayileri var.

Vatan bilgisayardan en fazla 1100 tl'ye kadar son kez önerin. Haftaya alacağım. Şuanda kafamda Sony Xperia XA, Asus Zenfone 3 Max (ZC520TL) var. Sony Xperia XA özellik, ekran olarak güzel ama Sony'lerde hafıza sıkıntısı var. Lenovo K6 güzel ama tasarımı pek hoşuma gitmedi.

Lütfen internet sitelerinden önermeyin maalesef alamıyorum burada sadece Vatan Bilgisayar ve GSM bayileri var.

Xperia XA'ya bulaşma derim ben. Sinyalizasyon problemi başta olmak üzere ekran sararması gibi bir çok sorun çıkabiliyor. Özellikle Mediatek işlemcili Sony telefonlarda sıkıntı çıkması muhtemel.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı