Alınabilecek En İyi Android Telefon

Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
Beyler Samsung hariç en iyi androıd tel hangisi? iPhone'cuyum ama malum mali bütçe buna el vermiyor. Samsung'u hıc sevemem cunku her dakıka telefon cıkarıyor. A3a5a7 s5-6edge edge note 4 iPhone gibi bir tane cıkaracaksın tam çıkaracaksın yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana göre şuan en iyi Android cihaz pil, performans, kamera, tasarım, dayanıklılık, kullanılabilirlik, uzun ömür bakımından Sony Xperia Z3 Compact.

Öyle bir belirtmişsiniz ki halk arasındaki tabir ile 'sarı çizmeli Mehmet ağa' muhabbetine dönmüş.
Fiyat belirtin. Eğer 2000TL gibi bir bütçeye sahipseniz Z3, 1600 gibi bir fiyatsa Z2 ya da @Tamer7 'nin dediği gibi Z3C almanız iyi bir seçim olacaktır diye düşünüyorum.

Bu herkes için farklılık gösteren bir seçenek. Bütçe belirtmemişsiniz ama iPhone'ye param yetmiyor demişsiniz. Bütçenizi belirtirseniz, çok daha fazla yardım alabilirsiniz.

LG G4 ve Asus Zenfone 2 şu anda lider konumundalar. Onu takip eden seçenekler, HTC One E8, Xperia Z3 Compact olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı