Alınabilecek En İyi Android Telefon

Hexagram

Kilopat
Soru belli. Bu zamanda alınabilecek en iyi telefon nedir? Herhangi bir bütçe sınırı yok. Note 9 düşünüyorum fakat 6.4" biraz gözümü korkutuyor. Ne önerirsiniz, alternatifi var mıdır?

Xiomi Mi Note 3 biraz eskide kaldı ama RAM ve işlemci konusunda rakipsiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mi 6 ile Mi Note 3 arasında fark çok az, 400 lira fazla vermeye değmez.
Mi Note 3 almanızı tavsiye ederim, 6 GB LPDDR4X 1866 MHz ile farkını ortaya koyacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
P20 PRO, S9/S9 Plus, Note 9 Türkiye'de teknik servisini de kolay bulabileceğin en iyi telefonlardır, boyutunu ve özelliklerini en beğendiğini tercih edebilirsin.

S Pen biraz cazibeli geliyor. Xiaomi ürünlerinde garanti faaliyetleri nasıl yürüyor? Herhangi bir sıkıntısı var mı? Bir de kamera gibi bir etken de var.

Hocam S9+ bile Note 9'un arkasında kalıyor.

Hangi modeli?

P20 PRO, S9/S9 Plus, Note 9 Türkiye'de teknik servisini de kolay bulabileceğin en iyi telefonlardır, boyutunu ve özelliklerini en beğendiğini tercih edebilirsin.
P20 Pro'yu da bayağı araştırdım fakat içime sinmedi. Note 9 için tek korkum boyutunun büyük gelmesi. Daha önce 6" üzeri telefon kullanmadım, gündelik hayatta zorlanır mıyım?

Alınabilecek en iyi Android telefonuna Mi Note 3 cevabını vermek nedir ya, ben de Xiaomi kullanıyorum ama bu kadarı da fanboyluk.
Şuan S9+, Note 9 ve P20 Pro arasında kalırdım fakat önümüzde tanıtılacak olan Mate 20'nin üçünden de iyi olacağını düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı