1000 TL altı Bluetooth kulaklık tavsiyesi

Explaining

Hectopat
1000 TL altı olacak şekilde, sadece müzik dinleyeceğim. Daha önceden miiw marka bir kulaklık kullanıyordum ses kalitesi ondan kötü olmasın yeter.

1000 TL altı olacak şekilde, sadece müzik dinleyeceğim. Daha önceden miiw marka bir kulaklık kullanıyordum ses kalitesi ondan kötü olmasın yeter.

Memnun edecektir.

Tamam başkan sen gidip oradan orijinal al doğrudur.
Airpods almadim yalanim olmasin ama hakikaten cok ucuz fiyata cok nadir esyalar olabiliyor :) Trollemek icin yazmadim yanlis anlasilma olmasin. Benim durumum musaitti gidip orjinaline seneler once 3 bin kusur TL verdim ama durumum olmasa gider dusunurdum neden olmasin ki. Duzgunce dezenfekte ettikten sonra kulaga temas eden yeri zaten sifir olacak...

Airpods almadim yalanim olmasin ama hakikaten cok ucuz fiyata cok nadir esyalar olabiliyor :) Trollemek icin yazmadim yanlis anlasilma olmasin. Benim durumum musaitti gidip orjinaline seneler once 3 bin kusur TL verdim ama durumum olmasa gider dusunurdum neden olmasin ki. Duzgunce dezenfekte ettikten sonra kulaga temas eden yeri zaten sifir olacak...
Nadir eşyalar var fakat bunlar elektronik olmaz elektronik bulursan sıkıntısı vardır

Bit pazarı sahibi falan mısın bu nasıl savunma böyle?
Niye bu kadar agresifsiniz ki :) Herkes gibi bir oneri yazdim. Biraz sakinlesmeye calis bence... Yazdiklarimda bir sikinti goremiyorum. Ben bit pazarindan alisveris yapmiyorum fakat oranin atmosferini seviyorum. Bu hicbir alakasi olmasa da sabahin korunde sirf keyfine balik mezatina gidip acik artirma izleyen insanlar gibi bir sey... Hakir gorme sebebinizi de cozemedim durumu olmayan bir cok insan oralardan alisveris yapiyor, yuzlerce lira verip uyduruk cin mali seyler tuketmektense oralardan alip, restorasyonunu yapip kullanmayi tercih ediyorlar. Bunda tuhaf olan, bu kadar agresif yazmana sebep olacak sey ne onu cozemedim ben?

Geri
Yukarı