1000 TL altı Bluetooth kulaklık tavsiyesi

Silikonlular kulağıma oturmuyor açıkçası ondan çekiniyorum biraz da. Düz dinleyici için uygunsa bunu da düşünürüm ama Huawei mi daha kalitelidir yoksa sizin önerdiğiniz model mi?
Nasıl bir müzik zevkin olduğuna bağlı bu kulaklıkda bass konusunda bir tık üzebilir belki çünkü daha çok mid ve tizlere odaklanan ürün.
Akustik, slow pop, klasik, rock vb. şeylerde tatmin eder ama pop, rap, elektronik tarzda müzikler dinleyen biriysen üzebilir.
Tam olarak müzik zevkini söylersen ona göre ürün öneriyim.

Peki bu tarz fiyatı uygun yüksek desibelli kulaklık var mı acaba?
Yüksek desibel kulakların için iyi olmaz.
Bu fiyatlarda ki ldac kodeğe sahip tek ürün bu diye biliyorum da MP3 dinleyen biriysen pek fark etmez ldac kodek olması ama ldac da kayıpsız müzik için pek iyi değil aslında ben hala kablolu kullanıyorum çünkü kablosuz cihazlar henüz kablolular kadar iyi bir müzik deneyimi sunamıyorlar diğer husus şarj etme sorunu ve o küçük şeyleri çabucak kaybedebilme ihtimalim vs. beni korkutuyor.
Spotify gibi yerlerden müzik dinliyorsun ldac olmasına takılma standart kodeke sahip ürünler işini görür ama sürücü mıknatıs çeşidi olarka neodyum mıknatıslı ürünler öneririm.
Neodyum kullanım ömrü çok uzundur hemde güçlü basslar iletir.
Philips ürünlerinde genelde neodyum var onları inceleyebilirsin.

Son düzenleme:
Nasıl bir müzik zevkin olduğuna bağlı bu kulaklıkda bass konusunda bir tık üzebilir belki çünkü daha çok mid ve tizlere odaklanan ürün.
Akustik, Slow pop, klasik, rock vb. şeylerde tatmin eder ama pop, rap, elektronik tarzda müzikler dinleyen biriysen üzebilir.

Bu fiyatlarda ki LDAC kodeğe sahip tek ürün bu diye biliyorum da MP3 dinleyen biriysen pek fark etmez LDAC kodek olması ama LDAC da kayıpsız müzik için pek iyi değil aslında ben hala kablolu kullanıyorum çünkü kablosuz cihazlar henüz kablolular kadar iyi bir müzik deneyimi sunamıyorlar diğer husus şarj etme sorunu ve o küçük şeyleri çabucak kaybedebilme ihtimalim vs. beni korkutuyor.
Spotify gibi yerlerden müzik dinliyorsun LDAC olmasına takılma standart kodeke sahip ürünler işini görür ama sürücü mıknatıs çeşidi olarka neodyum mıknatıslı ürünler öneririm.
Neodyum kullanım ömrü çok uzundur hem de güçlü basslar iletir.

Evet genellikle Spotify kullanıyorum Philips'in ürünlerinden önerirsiniz? Sadece fasulye gibi olanları tercih ederim.

Akustik, slow pop, klasik, rock vb. şeylerde tatmin eder ama pop, rap, elektronik tarzda müzikler dinleyen biriysen üzebilir.

Bu fiyatlarda ki ldac kodeğe sahip tek ürün bu diye biliyorum da MP3 dinleyen biriysen pek fark etmez ldac kodek olması ama ldac da kayıpsız müzik için pek iyi değil aslında ben hala kablolu kullanıyorum çünkü kablosuz cihazlar henüz kablolular kadar iyi bir müzik deneyimi sunamıyorlar diğer husus şarj etme sorunu ve o küçük şeyleri çabucak kaybedebilme ihtimalim vs. beni korkutuyor.
Spotify gibi yerlerden müzik dinliyorsun ldac olmasına takılma standart kodeke sahip ürünler işini görür ama sürücü mıknatıs çeşidi olarka neodyum mıknatıslı ürünler öneririm.
Neodyum kullanım ömrü çok uzundur hemde güçlü basslar iletir.
Genelde pop, rap, rock, alternatif rock tarzı dinliyorum.

Genelde pop, rap, rock, alternatif rock tarzı dinliyorum.
Silikon sevmediğine göre yukarıda ki Huawei ürün işini görür yani tatmin eder fazlasıyla.
10mm bir sürücü var bass konusunda da yeterli gelir diye düşünüyorum hemde çok da büyük değil sürücü muhtemelen bass, mid, tiz dengeli bir ürün gibi.

Phonk ve blues rock tarzı.

Bunlar standart dengeli ürünler bass karakteriyle bu fiyatlarda pek öne çıkan kulaklıklar göremedim efektif anlamda bass arıyorsan su arkadaşlar iyi gibi.

Ankerde uygulama üzerinde bass modu açılıyordu phunk müziklerde farklı bir deneyim yaşatır :)

Bunlar standart dengeli ürünler bass karakteriyle bu fiyatlarda pek öne çıkan kulaklıklar göremedim efektif anlamda bass arıyorsan su arkadaşlar iyi gibi.

Anker'de uygulama üzerinde bass modu açılıyordu phunk müziklerde farklı bir deneyim yaşatır :)

Bu tarz değil de fasule tarzında var mı kulaklıkarın böyle alta doğru uzanan çubukları güzel durmuyor benim açımdan.

Bu tarz değil de fasule tarzında var mı kulaklıkarın böyle alta doğru uzanan çubukları güzel durmuyor benim açımdan.
Hocam ben müzik olarak falan diyorsun sanıyordum benzer bişey var mı derken.
Edifer X3 ve X3s modellerine bakabilirsin çinli bir marka ama bunlarında kulaklıkları iyidir genel olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı