1000 TL APU Sistem Önerisi

• Konuyu başlatan ugrb
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 3B
Bütçeyi biraz yükseltebilirim diyorsan bu şekilde toplaman APU sistemden çok daha performanslı olacaktır. Parçaları farklı sitelerden daha ucuza bularak alırsan 50-100 lira daha ucuza da alabilirsin.

Bütçeyi biraz yükseltebilirim diyorsan bu şekilde toplaman APU sistemden çok daha performanslı olacaktır. Parçaları farklı sitelerden daha ucuza bularak alırsan 50-100 lira daha ucuza da alabilirsin.
Hocam işte ödemelerim yüksek miktarda her ay o yüzden nakit almak istiyorum o bütçeyle.
Siz sistem önerisi yapın yine değerlendireyim.Çünkü burdan önerilen sistemi direk alacağım.Donanım konusunda çok bilgim yok.O yüzden önerileri bekliyorum.

Resimi üstteki mesaja eklemeyi unutmuşum.
Screenshot_2016-02-26-11-51-11.png

Merhaba arkadaşlar
Technopat'ın topladığı apu sistem var.
İçersinden ssd disk ve soğutucu çıkarılınca 1.191,62 TL yapıyor
Sizce apu sistem mi daha mantıklı yoksa bu fiyata normal bir sistem mi?
Teşekkürler.

screenshot_5-png.145482

güncel

Yükseltme yapacaksan apu alma. i3 6100 al ekran kartı alma. Sonradan birde ekran kartı alırsın sistem mükemmel olur. Ayrıca i3 6100 ün içindeki Hd Graphics 530 gta v bile açıyor. Testleri var 720-768p de. Full HD ise CS Go gibi oyunları açıyor.

Yükseltme yapacaksan apu alma. i3 6100 al ekran kartı alma. Sonradan birde ekran kartı alırsın sistem mükemmel olur. Ayrıca i3 6100 ün içindeki Hd Graphics 530 gta v bile açıyor. Testleri var 720-768p de. Full HD ise CS Go gibi oyunları açıyor.

Bu yapıda bir sistem önerirmisiniz?
Ayrıca apu sistemede sonrada ekran kartı eklenebiliyor.

Arkadaşlar hangi sistem daha iyi.Ek olarak birbirleriyle uyumsuz mu parçalar teşekkürler.
Screenshot_6.png
Screenshot_8.png

Dosya Ekleri

• Screenshot_2016-03-05-07-20-10.png
    Screenshot_2016-03-05-07-20-10.png
    44,6 KB · Görüntüleme: 160
Eyvallah hocam.
Normalde 8 gb ramda 2400mhz kullanılıyor.Bizim ramlar 16 gb 1600mhz performans olarak sorun olur mu?
Teşekkürler.
Attığım sistemdeki ramlar hariç bir ram kullanmamanızı tavsiye ederim. 16 gb ram elinizde var ise 1600 Mhz DDR3 bellek olur. Benim attığım sistemden DDR4 ve daha güncel. Ne demek istediğinizi anlamadım. Daha açık bir şekilde yazarsanız daha yardımcı olabilirim.

Attığım sistemdeki ramlar hariç bir ram kullanmamanızı tavsiye ederim. 16 gb ram elinizde var ise 1600 Mhz DDR3 bellek olur. Benim attığım sistemden DDR4 ve daha güncel. Ne demek istediğinizi anlamadım. Daha açık bir şekilde yazarsanız daha yardımcı olabilirim.
Onu ben apu için söylemiştim hocam.
Şimdi bu apu sistem ile oynlar düşük ayarlarda açıyor tecnopatın oyun testleride var.Ben 16 gb ram takacağım için performansın dahada artacağını düşünüyorum.Sizin önerdiğiniz sistem ekran kartsız oyunlarda aynı performansı verir mi.?
Böyle bir durumda karşılaştırmanız nasıl olur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı