1000 TL ARGB kasa önerisi

Sendeki kontrolcüde hem ARGB hem de RGB girişi olmayacağı için (%99.9) ayrı ayrı kontrol etmek zorunda kalacaksın.
Normal 4 pinli RGB fanlarını anakartınla kontrol et. ARGB'yi ise dış kontrolcüler ile.
Bana da bu şekilde olacak gibi geliyor.

Peki kasa olarak ne önerirsiniz?

Phanteks hoşuma gitti ama 3 fanla gelmesi ve ARGB olmaması sebebiyle vazgeçtim. @MisakiTaro

Kasa büyük ihtimalle normal RGB.

XPG çok hoşuma gitti.

Sizce XPG mi Cooler Master mı?

XPG'de Type C girişi olmasıda beni çok cezbetti.

XPG incelemelerini izledim. Gerçekten mükemmel olmuş. Büyük ihtimalle XPG alacağım.

Başka tavsiyeleriniz varsa açığım hocam. Çok teşekkürler ilginiz için.
Yok hocam. Mükemmelin üstü yoktur. :D

Kasa adının hakkını veriyor. Tam bir savaş kruvazörü gibi. Kocaman kasa. Memnun kalacağınıza şüphem yok.

Şöyle kullanan arkadaşın fotoğrafları var bakabilirsiniz, çok şık duruyor.

Fakat... Bu kasanın çok fazla bağlantısı var. Kurulumu yorabilir haberiniz olsun. @Bora Dere'nin şu rehberini bırakayım ihtiyacınız olur. :)

Yok hocam. Mükemmelin üstü yoktur. :D

Kasa adının hakkını veriyor. Tam bir savaş kruvazörü gibi. Kocaman kasa. Memnun kalacağınıza şüphem yok.

Şöyle kullanan arkadaşın fotoğrafları var bakabilirsiniz, çok şık duruyor.

Fakat... Bu kasanın çok fazla bağlantısı var. Kurulumu yorabilir haberiniz olsun. @Bora Dere'nin şu rehberini bırakayım ihtiyacınız olur. :)

Hocam gerçekten çok fazla yardımcı oldunuz. Çok teşekkür ederim. Kurulum tarafının yorucu olduğundan şüphem yok. İnceleme videolarını izlerken bile gözüm korktu :)

Kurulum biraz uzun sürecek gibi ama sıkıntı yaşayacağımı sanmam. Sıkıntı yaşarsam burası var. Her konuda yardım alabiliyoruz. Size gerçekten tekrardan teşekkür ederim. Attığınız rehber oldukça işime yarayacak. Yarın kasayı sipariş geçeceğim. Normalde bugün sipariş geçecektim ama kredi kartım yarın kesiliyor. Zaten bugün mecburiyetten Tomahawk MAX aldım. 740 TL'ye yarına stok kalmazdı ve bu kasayıda bugün alırsam alırsam 10 gün içinde ekstradan 1000 TL daha ödemem gerekecek :)

Umarım fiyatı artmaz. 993 TL bu kasa için cidden uygun. Eğer artarsa da 100-200 fazla verip alacağım çünkü gerçekten çok beğendim.

@MisakiTaro Hocam bir şey daha soracağım. Bu kasada dikey ekran kartı takmak için hazırda portlar var. Bu portlara sizin attığınız PCI Express uzatma kablosunu alıp direkt ekran kartını dik bir şekilde takabilirim değil mi? Başka bir şey almama gerek yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı