1000 TL ARGB kasa önerisi

Gerek yok hocam. Hepsini sanırım düz RGB modlarında senkron olarak çalıştırabilirsiniz ama emin değilim tam. Anakartınız nedir? Bilgili birini etiketleyeyim. :D @crazyreign
Gigabyte S2H ama B450 Tomahawk MAX aldım. Yani B450 Tomahawk MAX diyebiliriz.

Gigabyte S2H ama B450 Tomahawk MAX aldım. Yani B450 Tomahawk MAX diyebiliriz.
ARGB girişi mevcut değil. 2 tane RGB girişi var.
Yukarıda yazdıklarını okudum da biraz kafam karıştı, o yüzden ben şu şekil yazayım:

"ARGB fanların varsa o anakart ile kontrol edemezsin. Normal RGB ise sorun yok. 👍"

ARGB girişi mevcut değil. 2 tane RGB girişi var.
Yukarıda yazdıklarını okudum da biraz kafam karıştı, o yüzden ben şu şekil yazayım:

"ARGB fanların varsa o anakart ile kontrol edemezsin. Normal RGB ise sorun yok. 👍"
Hocam B450 Tomahawk MAX aldım. Bu anakartta ARGB girişi yok mu? Var diye biliyorum.

Maalesef yok. :(
2 tane RGB girişi mevcut.
Anladım hocam.

Peki kontrolcüsü olan bir kasa alsam, ARGB bağlantılarını bu kontrolcü ile kontrol etsem, kendi RGB fanlarımı da bu kontrolcüye bağlayabilir miyim yoksa anakartamı bağlamam gerekiyor?

Anladım hocam.

Peki kontrolcüsü olan bir kasa alsam, ARGB bağlantılarını bu kontrolcü ile kontrol etsem, kendi RGB fanlarımı da bu kontrolcüye bağlayabilir miyim yoksa anakartamı bağlamam gerekiyor?

Bu kasa ile birlikte gelen 3 fanın yanında kumanda oluyor, kumanda ile kontrol edilebiliyor. Bu tip bir ürün bulursanız anakart desteklemese bile ışıkları kumanda yardımı ile kontrol edebilirsiniz.

Bu kasa ile birlikte gelen 3 fanın yanında kumanda oluyor, kumanda ile kontrol edilebiliyor. Bu tip bir ürün bulursanız anakart desteklemese bile ışıkları kumanda yardımı ile kontrol edebilirsiniz.
Hocam kasanın yanında gelen fanlar Rampage ve bu kadar para verdikten sonra Rampage fan istemem açıkçası.

Sendeki kontrolcüde hem ARGB hem de RGB girişi olmayacağı için (%99.9) ayrı ayrı kontrol etmek zorunda kalacaksın.
Normal 4 pinli RGB fanlarını anakartınla kontrol et. ARGB'yi ise dış kontrolcüler ile.

Geri
Yukarı