1000 TL bisiklet tavsiyesi

tahacam

Centipat
Selamlar, ortalama 1000 TL bütçem var ve bütçeye uygun bir şehir bisikleti almak istiyorum. Eğer fiyatını hak edecekse 200-300 TL üstü olabilir. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Corelli, Mosso, Carraro, Salcano gibi firmaların bisikletleri var. Dağ bisikleti deseydiniz önerim olurdu ama şehir bisikletleri hakkında pek bilgim yok.

Birde şöyle yapmak gerekir. Alacağınız bisikletin üzerine 100-200 TL ekipman masrafı eklemenizi öneririm.

İkinci el bakınız.
Bu tx serisi bisikletler güzeldir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Biraz daha pahalı isteyenlerle(1200 TL) pazarlık yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
1000 veya 1200 TL olan modellere baktığımda bütçeyi biraz daha arttırmaya karar verdim ve 1600 TL olan kron TX150 modelini almaya karar verdim. Tavsiye eder misiniz? Bildiğiniz daha iyi modeller var mı?
İkinci el bakınız.
Bu tx serisi bisikletler güzeldir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Biraz daha pahalı isteyenlerle(1200 TL) pazarlık yapabilirsiniz.

Of ya bende çok bisiklet almak istiyorum ama işte babalar diyor ki; yok sen malının kıymetini bilmiyorsun. Ama bende bir konu açacağım Technopat'ta 1000 TL bisiklet önerisi diye

Geri
Yukarı