1000 TL Bütçeye Sistem Önerisi

Kasa nasıl? Ya da takılı olan ana kart nedir? Amacım elinizdeki sistemin kasasını, yada işimize yarayacak olan parçaları kullanmak.
Sabit disk ve kasa işimize bunlar yarayacak gibi. Ana kartı ve sabit diski yazar mısınız?
Mesela kasa ATX mi?

Kasa ATX ama dışardan görseniz küçük ama içi geniş. Harddisk ise VATAN COMPUTER - SEAGATE - 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk - Dahili Harddisk bu geçen hafta pazar günü almıştım yani 1 hafta oluyor.
Anakart ECS G31T-M7

Kasayı kullanmaya devam edeceksin. Sabit diskin de var. Gerisini 2. el bilgisayar parçaları alan bakkal amcalara götürüp sat. (Günden güne eskimeye devam edecek)
Güç kaynağı fiyatı çıkar. :)

O arada aynı ekran kartından ben kullanıyorum. Benim sistemim 1700 liralık sistem. Ekran kartı bütçene göre azımsanmayacak kadar iyi. Bunu söyleyebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok aman aman bir fark yatmaz diye düşünüyorum.
Asus bakır boru soğutmalı, 256 BIT, illaki yaratacaktır.
Alabiliyorsan bunu al derim.
Sonuçta oyun bilgisayarı olacak bu. Ekran kartını olabildiğince yüksek tutman senin yararına.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı