1000 TL civarı mikrofon öncelikli kulaklık tavsiyesi

ibrhmtrs

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, eski kulaklığım G930 arızalandı ve eski verimini alamıyorum. Herhangi bir kriterim yok sadece ses kalitesi tatmin edici olsun. Oyunlarla aram var lakin çok içli dışlı değilim. 7.1 özelliği aramıyorum kulaklığımda. Mikrofonunda sesimi temiz alsın ve net verebilsin benim bir önceliğim.

Aradığım özellikler kısaca.
+Mikrofonu sesimi temiz alabilsin.
+Sesler gerçekten temiz ve düzgün gelsin.

Bu özellikleri yeterli seviyede sağlayan daha uygun bütçeli kulaklık varsa tavsiyelerinize açığım. Bütçemin tamamını kullanmamak benim için daha iyi olabilir.
Ben birkaç kulaklık araştırmasında bulundum ama net bir fikir belirtemedim o yüzden sizlerin önerilerini bekliyorum.
Baktığım kulaklıklar;

Logitech G Pro X (G930 kullandığım için biraz çekimser bakıyorum)
Sennheiser Game One

Aradığım herhangi bir ekstra üst özellik yok. bütçem net değil düşürebilirim de biraz üstüne de çıkabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Burada forumdan birinin tavsiyesi üzerine Cooler Master MH752 almıştım tam senin dediklerini demiştim mikrofon öncelikli diye ve şu an çok memnunum ses kalitesi güzel ama mikrofonu çok daha güzel ben kullanıyorum tavsiye ederim. Eğer detaylı bir şekilde anlatmamı istersen anlatabilirim ama videolarını izleyip araştırırsan daha iyi olur diye düşünüyorum.

link

Burada forumdan birinin tavsiyesi üzerine Cooler Master MH752 almıştım tam senin dediklerini demiştim mikrofon öncelikli diye ve şu an çok memnunum ses kalitesi güzel ama mikrofonu çok daha güzel ben kullanıyorum tavsiye ederim. Eğer detaylı bir şekilde anlatmamı istersen anlatabilirim ama videolarını izleyip araştırırsan daha iyi olur diye düşünüyorum.

link
Bu kulaklığı top tier listesine alan bir kaç youtuber gördüm ve bakmıştım. Tipi çok hoş, sadeliği çok hoşuma gitti. Biraz daha araştırıp seçebilirim. Listemde şuan üst sıralarda, teşekkürler.

Cloud serisi sadeliği çok hoş ama verdiğim parayı haketme konusunda hiç emin olamıyorum, tavsiyeniz için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı