1000 TL Civarı Uzun Ömürlü ve 5 GHz Destekli Modem Önerisi

Geralt0fRivia

Hectopat
Merhaba forum üyeleri,

Şu anda Millenicom'dan internet hizmeti almaktayım. Maalesef, son zamanlarda sürekli bağlantı kopmalarıyla karşılaşıyorum. Millenicom ile iletişime geçtiğimde, altyapılarında bir sorun olmadığını belirttiler. Bu nedenle, bağlantı sorunlarını çözebilmek ve uzun vadede daha güvenilir bir internet deneyimi elde edebilmek için yeni bir modem satın almaya karar verdim.

Modem alırken aşağıdaki özelliklere dikkat etmek istiyorum:

1. Fiyat: Bütçem yaklaşık olarak 1000 TL civarında. Bu fiyat aralığında bir modem bulmak benim için uygun olacaktır.
  2. 5 GHz Desteği: Evimde kablosuz ağın 5 GHz bandını kullanabilmek istiyorum. Bu sayede daha hızlı ve daha istikrarlı bir internet bağlantısı elde etmeyi umuyorum.
  3. Uzun Ömürlü: Modemin uzun ömürlü olması benim için önemli. Sürekli sorunlarla uğraşmak yerine, uzun vadede güvenilir bir performans sunan bir modem tercih etmek istiyorum.
Bu kriterlere uygun modem önerilerinizi bekliyorum. Hangi marka ve modelin benim için en uygun seçenek olduğunu ve bunun yanı sıra deneyimlerinizi de paylaşırsanız çok memnun olurum.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı