Max 74 bin TL laptop tavsiyesi

ArhanYılmaz

Hectopat
74 bin TL bütçem var ve oyun oynamak ve derslerime yardımcı olması için bir laptop bakıyorum. Üniversitede okuduğumdan hareketli bir hayatım var bu yüzden masaüstü alamam. İşletim sistemi içinde kurulu olursa iyi olur. Normalde MSI Vector GP 16 hx cihazını almak istiyordum ama fiyatı 1 günde 71 binden 83 bin oldu.

Bu laptop için problemli diyorlar. Ekran kartından cızırtı falan geliyormuş. Bir de kasa kalitesi kötü diyorlar bazı arkadaşlarım. Sizce kasa kalitesi kötü mü? Ekran kartından o ses çıkar mı?

Bu laptop için problemli diyorlar. Ekran kartından cızırtı falan geliyormuş. Bir de kasa kalitesi kötü diyorlar bazı arkadaşlarım. Sizce kasa kalitesi kötü mü? Ekran kartından o ses çıkar mı?

Söylediğiniz ses coil whine, şans işi olan bir durum ama bu seneki STRIX modellerinde normalden fazla rastlanıyordu sadece. Her modelde olan bir durum aslen, sıkıntı olmaz o sesten zararı da yok zaten. Kasa kalitesi ortalama plastik bir kasa için.

Aynı bütçede bundan başka hangi laptoplar önerebilirsiniz? 2 hafta sonra alacağım da fiyatı birdenbire artarsa diye soruyorum.

Değişir ama genelde fan sesi bastırır onu.
Sadece Ekran kartı çok yükteyken çıkar değil mi o ses

Aynı bütçede bundan başka hangi laptoplar önerebilirsiniz? 2 hafta sonra alacağım da fiyatı birdenbire artarsa diye soruyorum.

Sadece Ekran kartı çok yükteyken çıkar değil mi o ses
Başka alternatifi yok hocam. Omen var belki ama omenler deli gibi ısınıyor ROG'un yakınından bile geçemez.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı