1000 TL elektronik sigara önerisi

Ben de vaporesso target PM80 kullanıyorum yaklaşık 3 senedir? Bu attığınız ile coilleri aynı. Bu markanın ürünleri gerçekten kaliteli, coili smok coile göre çok daha uzun süre dayanıyor. Ancak bu cihazı mtl kullanamazsınız. Sadece DL kullanabilirsiniz. Vozol'a göre daha yoğun buhar ve aroma verir. Nikotini daha düşüktür ancak watt 60'a kadar çıktığı için yüksek Watt'a içtiğinizde keser. Bu cihazı alacaksanız yanında 0.2 ohm GTX coil ve 6 mg nikotinli likit alın işinizi görür.

Nord 4 de güzel kullandım bir süre ancak mtl kullanamazsınız onu da.

O zaman ben sizin o üç linkin dışına çıkmayayım ama kartuş olayı yok değil mi bunlarda sadece coil değişimi gerekecek olan ürünler.

Merhaba arkadaşlar,

Hediye üzerine puff kullanmaya başladım ve 1 haftadan beri normal sigara içmiyorum bundan sonraki süreçte elektronik sigara kullanmayı düşünüyorum ama podmod modeli diyorlar farklı şeyler söylüyorlar bakındım ama anlamadım sizden ricam kibar çok buhar şovu olmayan düzgün uzun ömürlü bir cihaz tavsiye etmenizi rica ediyorum bir de kartuşlu modellerinde coil değiştirmek yerine kartuş mu değiştiriliyor biraz da oradan kolaylık sağlayan cihaz 1000-1500 TL arası bir bütçem var size zahmet iyi akşamlar. Bu arada güncelleme getireyim mtl içim istiyorum.

MTL mi DL mi?
Büyük mü olsun Tek pilli kompakt mı?

Konudaki rehberimi okuyabilirsiniz çok detaylı olmasa da bahsetmeye çalıştım eminim ki bütün sorunlarınızı giderir

Edit:
Konuyu şimdi baştan sona okudum benimde ek tavsiyem olsun küçük ve mtl bir pod mod istiyorsun sanırım kullandıklarım arasında sana argus p1, GK2, Caliburn X önerebilirim aralarında en havadarı caliburn x idi aromayı en iyi vereni argus p1 idi. Kartuşlu istersen kesinlikle drag nano 2 derim her türlü aromayı çok iyi veriyor cihaz
Nord 4-5 Ve ipx 80 kullanmış birisi olarakta mtl coilleri sadece vurum veriyor sigara hissiyatı vs 0 bence bir cihazda hem mtl coili hemde dl coili varsa genellikle sadece dl için oluyor o cihaz ağızlıklarından belli eder yani mtl isterseniz dediklerime bakabilirsiniz

Son düzenleme:
Mtl mi DL mi?
Coilli mi sarımlı mı?
Büyük mü olsun tek pilli kompakt mı?

konudaki rehberimi okuyabilirsiniz çok detaylı olmasa da bahsetmeye çalıştım eminim ki bütün sorunlarınızı giderir

Merhaba, çok anlamıyorum çok kaba saba bir şey değil de daha normal bir cihaz istiyorum ama sadece coil değişimi için para vermek istiyorum onun haricinde kartuş değişimi gibi ekstra masraflar istemiyorum çünkü sigarayı bırakmamın sebeblerinden bir tanesi maddi diğeri koku için ama öğrendiğim kadarıyla sigara içen insanlar için mtl ve sarımıyla uğraşamam diye de coilli olmasını tercih ederim yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar.

Merhaba, çok anlamıyorum çok kaba saba bir şey değil de daha normal bir cihaz istiyorum ama sadece coil değişimi için para vermek istiyorum onun haricinde kartuş değişimi gibi ekstra masraflar istemiyorum çünkü sigarayı bırakmamın sebeblerinden bir tanesi maddi diğeri koku için ama öğrendiğim kadarıyla sigara içen insanlar için mtl ve sarımıyla uğraşamam diye de coilli olmasını tercih ederim yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar.
Bunlar size kişisel tavsiyelerim.

Argus p1
Caliburn GK2 (Tenet serisinede bakın)
Caliburn X
Uwell crown D
Nfix PRO

Attıklarımın hepsi tamamen mtl içime göre yapılmış bence mtl içim alıcaksanız ipx 80 gibi veya nord serisi gibi karma cihaz almayın çünkü onlar dl için üretildiği için ağızlıkları driptipleri bunlara uygun olmuyor

Bunlar size kişisel tavsiyelerim.

Argus p1
Caliburn GK2 (Tenet serisinede bakın)
Caliburn X
Uwell crown D
Nfix PRO

Attıklarımın hepsi tamamen mtl içime göre yapılmış bence mtl içim alıcaksanız ipx 80 gibi veya nord serisi gibi karma cihaz almayın çünkü onlar dl için üretildiği için ağızlıkları driptipleri bunlara uygun olmuyor
MTL ile başlayan kişiler sonradan DL'ye geçmek istiyor genelde. Bu durum bende ve çevremde böyleydi. Bu yüzden karma cihazlar önerdim sonradan masraf etmemesi için. Ben sonradan MTL cihazımı satıp DL cihaz aldım çünkü. Yine de bir e-sigara gurmesi olarak düşünceleriniz kıymetli. :)

Mtl ile başlayan kişiler sonradan DL'ye geçmek istiyor genelde. Bu durum bende ve çevremde böyleydi. Bu yüzden karma cihazlar önerdim sonradan masraf etmemesi için. Ben sonradan mtl cihazımı satıp DL cihaz aldım çünkü. Yine de bir e-sigara gurmesi olarak düşünceleriniz kıymetli. :)

Saygı değer arkadaşlar ben diyorum ki SMOK Vape Pen V2 alayım diyorum ne diyorsunuz.

MTL ile başlayan kişiler sonradan DL'ye geçmek istiyor genelde. Bu durum bende ve çevremde böyleydi. Bu yüzden karma cihazlar önerdim sonradan masraf etmemesi için. Ben sonradan MTL cihazımı satıp DL cihaz aldım çünkü. Yine de bir e-sigara gurmesi olarak düşünceleriniz kıymetli. :)
Bende tam tersi oldu hocam DL den MTL ye geçme isteği oldu :D dl çok iyi tamam ama boğuyor insanı bi süre sonra

Saygı değer arkadaşlar ben diyorum ki SMOK Vape Pen V2 alayım diyorum ne diyorsunuz.
onda hiç mtl olmaz hocam en azından arkadaşın dediklerinden birisini alın vape pen tavsiye etmem

Geri
Yukarı