1000 TL İçin En İyi Telefon

Emir145

Hectopat
Merhabalar! Başlıktan da anlaşılacağı gibi 1000 ile 1500 TL arası en iyi telefon nedir sizce? Kaan n1 General Mobile 5 Plus arasında kaldım fakat açıkçası Kaan n1'in arkasında kocaman Kaan yazınca biraz çekindim. Kamerası iyi, orta seviye oyunları oynatabilen, şarzı bir gün giden, sosyal medyada rahat takılabileceğim her türlü telefona açığım bu arada parmak iz<i okuyucusu olursa çok iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben LG Grand Magna kullanıyorum. Lakin sadece depolama sorunu ve uygulamaları RAM de tutmaması haricinde pek bir olumsuzluk görmedim. Kendi telefonumu ve LG G4 önerebilirim.

Huawei P9 Lite ve Xiaomi Mi 5 ikilisine bakabilirsin. Ama ben şahsen Huawei P9 Lite alırdım.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (77).png
    Ekran Görüntüsü (77).png
    196,3 KB · Görüntüleme: 79
Xiaomi Mi 5(s), Huawei P9 Lite, Motorola G4 Plus, Gm 5 Plus gibi telefonlar var o aralıklarda ama donanım olarak arada ciddi farklar var. 1000-1100 TL fiyat bandı için açıkçası ben Mi 5 veya Moto G4 Plus tavsiyemdir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı