1000 TL ile hangisine yatırım yapmalıyım?

1 aylığına 100-200 TL kazanmak için hangi kripto paraya yatırım yapmalıyım?
Şimdi bu iş öyle parayı attım hadi kazanmaya başlayayım işi değil ilk sana onu diyeyim. Piyasalar şu an düşüşte zaten önemli olan senin bu grafikleri izlemen ve senin karar vermen , yatırım tavsiyesi vermek suç normalde o yüzden kendiniz araştırma yapmanız daha iyi olur.

(Değişik: 27/3/2015-6637/11 md.) Sermaye piyasası araçlarının fiyatlarını, değerlerini veya yatırımcıların kararlarını etkilemek amacıyla yalan, yanlış veya yanıltıcı bilgi veren, söylenti çıkaran, haber veren, yorum yapan veya rapor hazırlayan ya da bunları yayan ve bu suretle menfaat sağlayanlar üç yıldan beş yıla kadar hapis ve beş bin güne kadar adli para cezası ile cezalandırılırlar.

Yatırım tavsiyesi suç kardeşim, sana tavsiye veririm tüm paranı kaybedersin, o sinirle beni şikayet edersen benim başım ağrır, zaten neye yatırım yapacağını bilmeyip milletten tavsiye alıyorsan girme bu piyasaya elindekini de kaybedersin.

(Değişik: 27/3/2015-6637/11 md.) Sermaye piyasası araçlarının fiyatlarını, değerlerini veya yatırımcıların kararlarını etkilemek amacıyla yalan, yanlış veya yanıltıcı bilgi veren, söylenti çıkaran, haber veren, yorum yapan veya rapor hazırlayan ya da bunları yayan ve bu suretle menfaat sağlayanlar üç yıldan beş yıla kadar hapis ve beş bin güne kadar adli para cezası ile cezalandırılırlar.

Yatırım tavsiyesi suç kardeşim, sana tavsiye veririm tüm paranı kaybedersin, o sinirle beni şikayet edersen benim başım ağrır, zaten neye yatırım yapacağını bilmeyip milletten tavsiye alıyorsan girme bu piyasaya elindekini de kaybedersin.
Teşekkürler hocam bilmiyordum suç olduğunu sağol.

Bence direkt yapma kripto paraların ne olacağı belli olmuyor. Yarın bir kalkmışın 11 bin küsur Ethereum, 8 bin liraya düşmüş. Gerek yok, git bilgisayara geliştirme yap RTX ekran kartı falan takarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı