1000 TL kablosuz mouse önerisi

QuaJiHuan

Hectopat
Herkese iyi sosyaller, ben uzun süredir kablosuz mouse arayışındayım. Bütçeyi başlıkta belirttiğim gibi ilk defa kablosuz alıyorum ve rahat konforlu servisi sorun olmayan bir markanın tercih etmek istiyorum. Oyun fazla oynamıyorum film ve dizi ağırlıklı kullanmak istiyorum. Önceden baktığım markalar ve modelleri sizlere sormak isterim.

Razer Basilisk X HyperSpeed kablosuz.
Corsair Dark Core RGB Pro s kablosuz.
SteelSeries Rival 650 Wireless.

@komanaçiiiiiii teşekkürler yanıtın için ben Logitech markadan özellikle uzak duruyorum. Şu an kullandığım 502 ve 402 serisi maalesef ikisinde çift tıklama oldu hep yukarıda sorduğum 3 marka arasından hangisi sizce daha uzun ömürlü olur benim için teşekkürler şimdiden.

Herkese iyi sosyaller, ben uzun süredir kablosuz mouse arayışındayım. Bütçeyi başlıkta belirttiğim gibi ilk defa kablosuz alıyorum ve rahat konforlu servisi sorun olmayan bir markanın tercih etmek istiyorum. Oyun fazla oynamıyorum film ve dizi ağırlıklı kullanmak istiyorum. Önceden baktığım markalar ve modelleri sizlere sormak isterim.

SteelSeries Rival 650 Wireless.

Oyun oynamıyorsanız bu paralar bu mouslara verilmez inanın. Ama alırım derseniz

Arasında tercih yapınız. Fikrimi sorarsanız Corsair'ı alın derim.

@mithatsefa iyi geceler ben Razer Basilisk X HyperSpeed kablosuz almış bulunmaktayım. Mouse ile ilgili tecrübem öncelikle yazılım konusunda iyi ve sürekli güncelleme alması ve eko sistem barındırması kolay tuş atanabilen ve hızını dilediğin gibi ayarlayabiliyorsun öncelikle Corsair Dark Core RGB Pro s kablosuz. Arasında fark olacağı bariz ama Razer Basilisk X HyperSpeed hafif ve gecikmesi yok benim aralarındaki asıl fark plastik üstü ve çevre kaplaması bu da terlemeyi azaltma amaçlı sanırım bir tek Corsair burada galiba iyi olabilir. Onun dışında aradaki fiyat farkına değmeyeceğini anladım şuan ki tecrübelerim bunlar Razer Basilisk X HyperSpeed 7200 DPI kullanıyorum hızını sevdim Logitech 402 ile 502'den sonra bayağı bir fark ettirdi hafif ve hızlı gecikme olmaması.

Razer kullanmadım ama şikayer var ve diğer forumlarda yaptığım araştırma üzerine. Garantisinde sıkıntı yaşandığı çift tık sorunu olduğu çok belirtilmiş. Hayırlı olsun güle güle kullanın...

Geri
Yukarı