1000 TL kulaklık önerisi

Konuda yazdığınız kulaklıkların hiçbirini kullanmadım ama Black Shark'ın kalitesini baz alarak V2 X diyebilirim.

Benim de aklımda o var hocam. Ama v2X bu diğer modeller arasında biraz düşük kalıyor araştırdığım kadarıyla. Cloud 2 ya da MH650 hakkında bir bilginiz var mı çünkü almışken sağlam bir şey almak istiyorum.
Ve galiba Amazon'da satılan V2 yanlışmış model numarası v2X i gösteriyor bakabilir misiniz?
(Sizi de rahatsız ediyorum kusura bakmayın pek bilgim olmadığı için)

Benim de aklımda o var hocam. Ama v2X bu diğer modeller arasında biraz düşük kalıyor araştırdığım kadarıyla. Cloud 2 ya da MH650 hakkında bir bilginiz var mı çünkü almışken sağlam bir şey almak istiyorum.
Ve galiba Amazon'da satılan V2 yanlışmış model numarası v2X i gösteriyor bakabilir misiniz?
(Sizi de rahatsız ediyorum kusura bakmayın pek bilgim olmadığı için)

Hocam Razer BlackShark V2 için bütçe arttırabilirsen al ömürlük kulaklık Cloud 2 çok eski asla önermem ses kartı falan bayağı eski.
Bu bütçelerde fiyatını en fazla hak eden Razer BlackShark v2.
Yazılım olarak da en başarılı Razer.
Hatta size yazılımını taktim edeyim.
Ayrıyeten alırsanız kesinlikle 3. görselde ki ekolayzer ayarlarını benimki gibi yapmanızı şiddetle tavsiye ediyorum gerçekten ses deneyimi daha da artıyor.

Screenshot_3.jpg

Screenshot_2.jpg

Screenshot_4.jpg

Screenshot_5.jpg

Hocam Razer BlackShark V2 için bütçe arttırabilirsen al ömürlük kulaklık Cloud 2 çok eski asla önermem ses kartı falan bayağı eski.
Bu bütçelerde fiyatını en fazla hak eden Razer BlackShark v2.
Yazılım olarak da en başarılı Razer.
Hatta size yazılımını taktim edeyim.
Ayrıyeten alırsanız kesinlikle 3. görselde ki ekolayzer ayarlarını benimki gibi yapmanızı şiddetle tavsiye ediyorum gerçekten ses deneyimi daha da artıyor.

Hocam gerçekten o kadar bütçem yok ben Amazon'da ki fiyata güvenip listeye eklemiştim ama galiba o değilmiş üzdü biraz. Bütçem en fazla 1200 TL yapabilirim. Bu fiyatta olsa direk alırdım zaten ama bulamadım bu fiyata. Detaylı anlatımınız içinde çok teşekkür ederim. Yani diyeceğim fiyatı yüzünden elemek zorunda kaldım bunun haricinde öneriniz var mı acaba? Ben hala da bakıyorum HyperX Cloud Core var galiba şimdi onu da gördüm. Gerçekten bana fiyat bandında iyi bir şey önerebilirseniz çok mutlu olurum.

@XPLSG hocam selamünaleyküm HyperX Cloud Core Wireless diye bir kulaklık daha gördüm onun hakkında bir fikriniz var mı acaba?

@XPLSG hocam selamün aleyküm HyperX Cloud Core Wireless diye bir kulaklık daha gördüm onun hakkında bir fikriniz var mı acaba?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı