1000 TL kulaklık önerisi

Bütçe
1000 TL
Kullandım 3 ay kadar. Sonra bir akrabama hediye ettim. Sorularınız varsa yanıtlamaya çalışırım.
Büyük ihtimal bugün sipariş vericem. Artı olarak bi yaka mikrofonu alıp oyunlarda idare ederim sanırım. Amazon'da evo olan modeli de 650'ye satılıyor ama ithalat vergisi 250 lira. İncelemelere bakarsak bu farka değmez gibi.

Büyük ihtimal bugün sipariş vericem. Artı olarak bi yaka mikrofonu alıp oyunlarda idare ederim sanırım. Amazon'da evo olan modeli de 650'ye satılıyor ama ithalat vergisi 250 lira. İncelemelere bakarsak bu farka değmez gibi.

İlle de bassı çok olsun diye bir derdiniz yoksa EVO tavsiye etmem. Normal 681'in tizleri kimi insanların zaman zaman canını sıkabiliyor. Ben EQ'suz kullandım.
Oyunlarda bir sorun görmemiştim ben. Umarım sizde de durum bu şekilde olur.
Alacak olursanız haberiniz olsun, 6.35mm jack ile geliyor. Fakat çevirip açılabiliyor. (Herhangi riskli bir müdahale yapmıyorsunuz çevir aç kapak gibi bir şey.) Sonra zaten bildiğimiz 3.5mm oluyor.

İlle de bassı çok olsun diye bir derdiniz yoksa EVO tavsiye etmem. Normal 681'in tizleri kimi insanların zaman zaman canını sıkabiliyor. Ben EQ'suz kullandım.
Alacak olursanız haberiniz olsun, 6.35mm jack ile geliyor. Fakat çevirip açılabiliyor. (Herhangi riskli bir müdahale yapmıyorsunuz çevir aç kapak gibi bir şey.) Sonra zaten bildiğimiz 3.5mm oluyor.
Evonun beyazı daha klas duruyor aslında bi de yanında gelen kadife pedler yazın daha iyi oluyormuş. Büyük ihtimal düz 681'i alıcam ama 1 hafta beklemek istemiyorum. 😀

alacak olanlar veya kullanıpta bu mesajı okuyanlar için kısa bi öneri vereyim. kulaklık pedlerini çıkarıp süngerin altına 1 veya 2 kat gelecek şekilde kağıt havlu kesip koyun. tizler açısından çok farkediyor. önceden vokallerde tırmalayan bi tiz sesi geliyordu ve eq ile düzgünce düzeltemiyordum. şimdi tam istediğim gibi oldu

Son düzenleme:

Geri
Yukarı