1000 TL mekanik klavye önerisi

Ağırlık önemli değilse G502 Hero önerimdir 120-140 gram civarı sanırım. Kulaklık olarak da 200 civarı bütçeyi arttırırsanız kesinlikle Razer BlackShark V2 öneririm. Onu beğenmezseniz de Cloud 2.

Bir kenara yazdım hocam sağ olun yarın bakacağım bir. İyi geceler.

Bu fiyat aralığında alabileceğiniz en iyi klavyelereden biri incelemelerini izlerseniz anlarsınız ama tabii tercih meselesi.
Bu bantta güzel klavyeler bunlar artık ne kadar süre götürür ona bakacağım, sağ olun hocam sizde🙂.İyi geceler..

Bir kenara yazdım hocam sağ olun yarın bakacağım bir. İyi geceler.

Bu bantta güzel klavyeler bunlar artık ne kadar süre götürür ona bakacağım, sağ olun hocam sizde🙂.İyi geceler..
İyi geceler hocam. Dediğim BlackShark V2 kulaklığını alırsanız deneyimlerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Ben de düşünüyorum bakalım.

İyi geceler hocam. Dediğim blackshark V2 kulaklığını alırsanız deneyimlerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Ben de düşünüyorum bakalım.

Günaydın. Evet hocam Razer kulaklık kaliteli duruyor şu anda acil olmasa bile önceliğim kulaklık olduğu için bu modeli alırsam görüşlerimi paylaşırım seve seve. Fareye gelecek olursak şu anda kullandığım farede zaten günlük kullanım fare olduğu için normal farelere göre extra hafif Logitech G502 bana inceleme videosunda da çok ağır geldi. Onun yerine tuş bakımından olmasa da neredeyse aynı özelliklerde DeathAdder v2(8 tuş var gerçi yanılmıyorsam v2'de de) düşünüyorum, paradan da tasarruf etmiş olacağım😀.1000 TL bandında alırsam eğer kablosuz düşünürüm ama pek zannetmiyorum Türkiye'de yaşıyoruz sonuçta çok da açılmaya gerek yok🙂.Tekrardan teşekkür ederim hocam değerli görüşleriniz ve yorumlarınız için.

Günaydın. Evet hocam Razer kulaklık kaliteli duruyor şu anda acil olmasa bile önceliğim kulaklık olduğu için bu modeli alırsam görüşlerimi paylaşırım seve seve. Fareye gelecek olursak şu anda kullandığım farede zaten günlük kullanım fare olduğu için normal farelere göre extra hafif Logitech G502 bana inceleme videosunda da çok ağır geldi. Onun yerine tuş bakımından olmasa da neredeyse aynı özelliklerde DeathAdder v2(8 tuş var gerçi yanılmıyorsam v2'de de) düşünüyorum, paradan da tasarruf etmiş olacağım😀.1000 TL bandında alırsam eğer kablosuz düşünürüm ama pek zannetmiyorum Türkiye'de yaşıyoruz sonuçta çok da açılmaya gerek yok🙂.Tekrardan teşekkür ederim hocam değerli görüşleriniz ve yorumlarınız için.
Ne demek hocam:) Deathadder V2 de pişman etmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı