1000 TL Mekanik Klavye ve Mouse Tavsiyesi

Alpernylc

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı
1000 TL bütçe ile alınabilecek, çok gürültülü olmayan, zengin fonksiyonlara sahip, kullanımı rahat, uzun ömürlü mouse ve mekanik klavye tavsiyelerinizi bekliyorum. Deneyimlerinizi ve tavsiyelerinizi de paylaşabilirsiniz, marka model takıntım yok bütçe fazla olmamak kaydı ile esnektir. Şimdiden teşekkürler.

1000 TL bütçe ile alınabilecek, çok gürültülü olmayan, zengin fonksiyonlara sahip, kullanımı rahat, uzun ömürlü mouse ve mekanik klavye tavsiyelerinizi bekliyorum. Deneyimlerinizi ve tavsiyelerinizi de paylaşabilirsiniz, marka model takıntım yok bütçe fazla olmamak kaydı ile esnektir. Şimdiden teşekkürler.
Gürültü olmayan demişsiniz ama hocam illa mekanikte çat çat ses çıkıyor hatta şu an mekanik klavyeden yazıyorum çatır çatır ses çıkıyor. Razer BlackWidow Chroma'yı öneririm klavye tarafında.

Gürültü olmayan demişsiniz ama hocam illa mekanikte çat çat ses çıkıyor hatta şu an mekanik klavyeden yazıyorum çatır çatır ses çıkıyor. Razer BlackWidow Chroma'yı öneririm klavye tarafında.
Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Çok sesli olmayan derken, Cherry mx red tarzı bir ses düzeyini düşünerek böyle bir istekte bulundum. Yoksa her türlü ses dediğiniz gibi mevcut durumda.

Hocam elinizin boyutu nedir? Orta parmak ucundan bileğe kadar ve genişliğini ölçebilirseniz iyi olur. Klavye önerisi olarak K70 veya HyperX Alloy Elite.

as.png

Bu tutuşlardan hangisinie sahipsiniz onu da belirtin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı