1000 TL Ofis Sandalyesi Önerisi

Bütçe
1000-1300
Maalesef 1000TL'ye sekreter koltuğu bile kalmadı.
Naçizane tavsiyem IKEA ürünleri biraz pahalıdır ama en az %50 daha fazla kullanım ömrü sunar.
Hocam aslında 500-1000TL arasında görüyorum internette ama yine bi tık daha kaliteli olsun diye 1000-1300 dedim.

IKEA'yı hayatım boyunca hiç sevemedim şimdi baktığım üzere de 4000TL den aşşağı adam akıllı sandalyeleri yok.

Hocam aslında 500-1000TL arasında görüyorum internette ama yine bi tık daha kaliteli olsun diye 1000-1300 dedim.

IKEA'yı hayatım boyunca hiç sevemedim şimdi baktığım üzere de 4000TL den aşşağı adam akıllı sandalyeleri yok.

17 Yıllık iş deneyimimde çokça ofis sandalyesi/koltuğu kullandım ve hepsi bir süre sonra sağa yada sola yatıyor belimi ağrıtıyordu en sonunda 4-5 yıl önce 150-200 dolar gibi bir para verip iyi bir yönetici koltuğu aldım ve 6 aylık koltuk değiştirme serisine son verdim ve halen bir problemi yok, bel sağlığı ilerleyen yıllarda baş göstermesindense az daha fazla para vermek bana mantıklı geldi.
Bu yazdıklarımı da o sandalyeden yazıyorum.

17 Yıllık iş deneyimimde çokça ofis sandalyesi/koltuğu kullandım ve hepsi bir süre sonra sağa yada sola yatıyor belimi ağrıtıyordu en sonunda 4-5 yıl önce 150-200 dolar gibi bir para verip iyi bir yönetici koltuğu aldım ve 6 aylık koltuk değiştirme serisine son verdim ve halen bir problemi yok, bel sağlığı ilerleyen yıllarda baş göstermesindense az daha fazla para vermek bana mantıklı geldi.
Bu yazdıklarımı da o sandalyeden yazıyorum.
Hocam 4000 TL' ye çıkamam. 1500 son olur yapabileceğim zaten aktif olarak yemek sandalyesi kullanıyorum :D

Uzun başlıklı ve kısa başlıksız olarak 2 model arasında bunlardan birini alabilirsiniz, benim tercihim kısa olanlar daha uzun ömürlü oluyor.
Tercih sizin elbette.
Montaj geçirmeli olarak tekerlekler alt ve üst parça olarak 3 paket bir kolide oluyor genelde basitçe takabilirsiniz.
Çok teşekkür ederim sanırım kısa olanı alabilirim.

Rahatlık ne çok iyi ne çok kötü zaten en ucuzunu satın alıyoruz. Terleme diğer deri koltuklar gibi terleme yapmıyor. Arkası full plastik olduğu için cart curt ses yapıyor sürtünmeden kaynaklı. Kollar sırt yerine bağladıkları için vidayla bundan dolayı plastikler birine sürtüyor ses yapıyor. Oturma süngerin ortası kalın bacak kısmı ince yapmışlar. Bundan dolayı ortası biraz orta tarafına temas ediyor. Tekerlekleri çok sağlam değil gibi bunun plastik bacak olanı kırılabilir fakat krom bacak olduğu için demir malzeme daha sağlam. Bazen tekerlekler demire sürtündüğü için metal sürtünme sesi gelebilir.

Geri
Yukarı