1000 TL oyun faresi önerisi

• Konuyu başlatan CSS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 1B
Arkadaşların attığın fareler rezalet. Asla önermem. SteelSeries zaten rezalet, Zowie'nin yeni serisi fena değil ama önerim:

Nesi rezalet kardeşim bir tane mouse öneriyorsunuz ve diğer tüm markalara rezalet diyorsunuz bu nasıl akıl anlamadım.
Glorious öneririm.

Nesi rezalet kardeşim bir tane mouse öneriyorsunuz ve diğer tüm markalara rezalet diyorsunuz bu nasıl akıl anlamadım.
Glorious öneririm.
SteelSeries sadece overpriced. Başka bir özelliği yok. Sunduğu özellikler fiyatını haketmiyor. Rezalet bir firma asla önermem.

Rival 600-650 asla önermem dostum. 1 yıla yakın kullandım iade ettim. Hem fazlasıyla ağır hem de yan tarafındaki tuttuğun plastikler eriyor. Hem kendisi eriyor hem yapıştırıcısı eriyor, oynuyor. Kronik sıkıntısı, biraz araştırırsan bulabilirsin. Diğerleri hakkında bir bilgim yok.
tmm dostum
@CSS Rival 3 asla önermem 🤠. Şunlara bir bakın derim:

Kablolu:

Wireless isterseniz:

Attığım bu wireless fare 3335 sensörlüdür. 3325'li modelini almayın.
rival 3 önermedim

@CSS Rival 3 asla önermem 🤠. Şunlara bir bakın derim:

Kablolu:

Wireless isterseniz:

Attığım bu Wireless fare 3335 sensörlüdür. 3325'li modelini almayın.

Tekrardan teşekkürler. Bu fiyat civarındaki kablosuz mouselara güvenemiyorum nedense. HyperX Pulse'a bakacağım.
600 ve 650 sorunlu, değmez güzel bir fare değil. Namıdeğer tuğla 🤠. Rival 3 de eh iştelik ama Viper Mini varken alınmaz Rival 3. bırakın fanboyluk yapmayı açın gözünüzü.

Razer DeathAdder V2 kullanıyordum ve arızalandı. 1 yıl önce almıştım ve Adeks ürünü tamir edemeyip bana aldıgım fiyat olan 470TL iade edeceklerini söylediler ama bu paraya DeathAdder V2 kalitesinde bir ürün almam imkansız. Razer Türkiye ve Razer global ile iletişime geçtim fakat kimse yardımcı olmadı. Razer, Türkiye'ye ürün desteğinin olmadığını söyledi. Bu yüzden bir daha Razer ürün almayı düşünmüyorum.

Geri
Yukarı