1000 TL PSU ve kasa önerisi

Bütçe
1000

reALTT

Hectopat
Makaleler
1
MSI B550 Gaming Plus ve 5600x işlemciyle kullanacağım. Stok fan olduğu için zaten yeterince ısınır diye düşünüyorum o yüzden hava akışı iyi bir kasa da olursa iyi olur. Mümkünse RGB veya ARGB fanları olsun. Bütçenin biraz daha üstüne çıkabilirim.

Şu şekilde güzel olabilir. Yine öneriler gelir, ona göre karar verirsin.
Ekran kartı olarak ne var ne düşünüyorsun?

PSU normalde 750 TL. İndirimde şu an kaçırma.

O işlemciye biraz komik olacak ama GT 1030.

PSU normalde 750 TL. İndirimde şu an kaçırma.

Bu PSU aklımdan çıkmış, pardon. Bunu alıp önerdiğimiz kasalardan birisi olabilir.

O işlemciye biraz komik olacak ama GT 1030.

Bu zamanda normal böyle şeyler. İleride yükseltirsin.

Benim durumumdasın 😀 Geliştirecek misin ileride?
Evet geliştireceğim.
Ne kadar çıkabilirsiniz bilmiyorum fakat bunu önerebilirim.
İkinci eline bakabilirim eğer çok iyi derseniz.

Hocam Corsair iCUE 4000x RGB ve Corsair CX750F RGB ikilisi nasıldır sahibindende sıfırını uygun fiyata alabiliyorum.

Evet geliştireceğim.

Hocam Corsair iCUE 4000X RGB ve Corsair CX750F RGB ikilisi nasıldır sahibinden de sıfırını uygun fiyata alabiliyorum.

Arkadaşımda var. RTX 2060 ve R5 3600 var. 2K'da Witcher maksimum ayarlarda en fazla 75 görmüş. İşlemcisi de ona yakın. Ayrıca çok hoş da bir görüntüsü var. Kesinlikle öneririm.

Evet geliştireceğim.

Hocam Corsair iCUE 4000x RGB ve Corsair CX750F RGB ikilisi nasıldır sahibindende sıfırını uygun fiyata alabiliyorum.

Bu fiyata veriyorsa güvenilir değil. PSU ikinci el almanızı asla önermem. Özel ölçüm aleti ile ölçmeniz gerekiyor.
Arkadaşımda var. RTX 2060 ve R5 3600 var. 2K'da Witcher maksimum ayarlarda en fazla 75 görmüş. İşlemcisi de ona yakın. Ayrıca çok hoş da bir görüntüsü var. Kesinlikle öneririm.

PSU iyi değil. Sanırım CM'nin sorunlu bir PSU'su vardı.

Geri
Yukarı