1000 TL'ye Bilgisayar İçin Koltuk Tavsiyesi

Ayd16

Centipat
Arkadaşlar Merhaba,
Boyum 1.85, kilom 84. Boş zamanımın tamamı bilgisayar karşısında geçiyor. Bilgisayar karşısında otururken şekilden şekle giriyorum, ayaklarım kimi zaman tavana doğru, kimi zaman masanın üstünde oluyor, o yüzden arkaya yük bindiğinde kırılmayacak bir şey istiyorum. 1000 TL altı öneri varsa çok güzel olur.
1000 TL civarı az üstü koltuk önerisi verebilir misiniz?

Arkadaşlar merhaba,
Boyum 1.85, kilom 84. boş zamanımın tamamı bilgisayar karşısında geçiyor. Bilgisayar karşısında otururken şekilden şekle giriyorum, ayaklarım kimi zaman tavana doğru, kimi zaman masanın üstünde oluyor, o yüzden arkaya yük bindiğinde kırılmayacak bir şey istiyorum. 1000 TL altı öneri varsa çok güzel olur.

Oyuncu koltuğumu yoksa normal veya ofis koltuğu mu?
Arkadaşlar merhaba,
Boyum 1.85, kilom 84. boş zamanımın tamamı bilgisayar karşısında geçiyor. Bilgisayar karşısında otururken şekilden şekle giriyorum, ayaklarım kimi zaman tavana doğru, kimi zaman masanın üstünde oluyor, o yüzden arkaya yük bindiğinde kırılmayacak bir şey istiyorum. 1000 TL altı öneri varsa çok güzel olur.

https://www.hepsiburada.com/seduna-...od-oyuncu-koltugu-gamer-chair-p-HBV00000XB7DD ama bütcenizi biraz aşıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoya bakabilirsiniz ve bunada
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
eğer beğenmezseniz başka bir koltuk bulabilirim

Yeni konular

Geri
Yukarı