1000 TL'ye kadar hotswappable switch beyaz klavye önerisi

Demek ki istenilse daha da ucuza bulunabiliyor. 1000 lirayı aşmayacak ve beyaz da şart değil. Full siyah olmasın, Z11 gibi siyah-gri ya da farklı renkli konsept olabilir.

Yalnız sarı led, 1 backligth mevcut.

Yalnızca bu ürünü isterseniz ucuza bulabilirsiniz. Zaten biz burada her ürünün en ucuz fiyatını atıyoruz size.

Yalnızca bu ürünü isterseniz ucuza bulabilirsiniz. Zaten biz burada her ürünün en ucuz fiyatını atıyoruz size.

Beyaz olmayan klavye var mı? Beyazların fiyatı dudak uçuklatıyor.

E-yooso Z11 klavyesinin RGB olan alternatifleri var mı? Özellikleri vs. aynı olan?

Bu arada konuya bakan 178 kişiden 3'ü cevap veriyor. Bence çok kötü bir oran. Benden sonra arayanlar için de iyi olacak bu konu. Herkes bildiklerini paylaşsa keşki.

Son düzenleme:
Beyaz olmayan klavye var mı? Beyazların fiyatı dudak uçuklatıyor.

E-yooso Z11 klavyesinin RGB olan alternatifleri var mı? Özellikleri vs. aynı olan?

Bu arada konuya bakan 178 kişiden 3'ü cevap veriyor. Bence çok kötü bir oran. Benden sonra arayanlar için de iyi olacak bu konu. Herkes bildiklerini paylaşsa keşki.

Zaten her konu açana ben ve @Güllaç genel olarak yardımcı oluyoruz. Forumdan ayrılanlar ve saçma sapan ban yiyen bilgili kişiler yüzünden bir kaç kişi kaldık.

E yooso Z11 1000 TL bütçede alınacak kalitede bir ürün değil. Yalnız beyaza yakın bir renk aranıyorsa yapacak bir şey yok.

Başka bir ürün aramayın. Günümün 7 saatini zaten bu işe ayırıyorum. Amazon gibi sitelere gelen her üründen haberim oluyor. 1000 TL'ye beyaz isteklerinize uyan düzgün bir klavye bulamazsınız şu anda.

Zaten her konu açana ben ve @Güllaç genel olarak yardımcı oluyoruz. Forumdan ayrılanlar ve saçma sapan ban yiyen bilgili kişiler yüzünden birkaç kişi kaldık.

E yooso Z11 1000 TL bütçede alınacak kalitede bir ürün değil. Yalnız beyaza yakın bir renk aranıyorsa yapacak bir şey yok.

Başka bir ürün aramayın. Günümün 7 saatini zaten bu işe ayırıyorum. Amazon gibi sitelere gelen her üründen haberim oluyor. 1000 TL'ye beyaz isteklerinize uyan düzgün bir klavye bulamazsınız şu anda.

Beyaz olması şartını artık önemsemiyorum başka bir deyişle umurumda değil beyaz olması. Kaliteli bildiğiniz klavye var mı? 1000 TL'ye alınabilecek en iyi klavye nedir daha doğrusu.

Beyaz olması şartını artık önemsemiyorum başka bir deyişle umurumda değil beyaz olması. Kaliteli bildiğiniz klavye var mı? 1000 TL'ye alınabilecek en iyi klavye nedir daha doğrusu.

DK61E en kaliteli klavyedir. Switchleri çok kaliteli. PCB'si de keza öyle. Hot swapple olduğu için istediğiniz "optik" switchi takabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı