1000 TL'ye kadar sıvı soğutma önerisi

Bu arada öndeki 2x200mm fanları sökme isteğiniz yoksa 240mm'yi aşamıyorsunuz sıvı soğutma olarak. Üst panel maksimum 240 destekliyor.
Ben ThermalTake G33 Commander'da sökmedim. İyi ki de sökmemişim dedim. Eğer sökseydim işlemci biraz daha serin çalışırdı illaki 360mm takacağımdan ama kasanın içi ısınıyor bu sefer.

Ben ThermalTake G33 Commander'da sökmedim. İyi ki de sökmemişim dedim. Eğer sökseydim işlemci biraz daha serin çalışırdı illaki 360mm takacağımdan ama kasanın içi ısınıyor bu sefer.
Bir de 2x200 söktüğünde çöp oluyor, başka yere de takamıyorsun. Ve 2x200, 3x120 ve 3x140'a göre daha iyi ve daha sessiz. O yüzden ben kesinlikle ödün vermezdim.

TD500 olsa kesin sığmazdı diyebilirdik. Ama Airhawk'ın boyutlarına bakmak lazım.
Kasa boyutlarından da öte RAM boyutlarına bakılmalı. LF2 240 kasama çok rahat sığar ama XPG D30 RAM'ler yüksek profil olduğundan PF240 ile aralarında tırnak kadar boşluk var.

Teşekkürler arkadaşlar soylediginiz modelleri araştırıp tekrar yazıcağım sagolun
R5 3600 ve PF240 kombinasyonum var. Gayet de sessiz ve soğuk. Ekstradan 2 fan takıyorsunuz ne kadar sessizlik bekliyorsunuz ki? BIOS üzerinden doğru sıcaklıkta doğru fan hızını ayarlarsanız sessizce kullanabilirsiniz. Ayrıca Arctic Liquid Freezer II 240mm'de bakabilirsiniz.
Anlıyorum ama 3600 ile kullanan baska kullanıcılar fan ve pompa sesinden muzdaripler radyatörü ön tarafa takma konusunda sesin azalacagini soylemisler 42 db falan ses var

Burda h100 ü zoomflow 240 ile karıştırmış ses farkı cok derece farkı az gibi
Bu arada öndeki 2x200mm fanları sökme isteğiniz yoksa 240mm'yi aşamıyorsunuz sıvı soğutma olarak. Üst panel maksimum 240 destekliyor.
Aynen 240 lik benim icin yeterlidir yeterki hava sogutmadaki sesten kaynaklanan sıkıntım geçsin
Kasa boyutlarından da öte RAM boyutlarına bakılmalı. LF2 240 kasama çok rahat sığar ama XPG D30 RAM'ler yüksek profil olduğundan PF240 ile aralarında tırnak kadar boşluk var.
Ram kingston hyperx pradator uzunluğu 55mm ???

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı