1000 TL'ye Sıvı Soğutma Önerisi

Deassis

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar.

Sıvı soğutma sistemi bakıyordum aklıma 2 tanesi yattı siz hangisini önerirsiniz acaba bütçe 1000 TL yardımınız için şimdiden teşekkür ederim :)

Deep Cool Castle 240R RGB Intel-AMD CPU Sıvı Soğutma - incehesap.com

COOLER MASTER MASTERLIQUID ML240R 240MM ADRESLENEBİLİR RGB LED SIVI SOĞUTMA KİTİ - Vatan Bilgisayar

İşlemci soketini ve kasanın sıvı soğutma desteğinin kaç mm olduğunu söylerseniz, daha iyi yardımcı olmaya çalışırız. Dediğim kriterler, diyeceğim sıvı soğutmaya uyuyor ise, bu sıvı soğutmayı da düşünebilirsiniz:

CORSAIR H115i Pro RGB 280mm

Ya da kasanız, 240mm’ yi destekliyor ise:

CORSAIR H100i Pro RGB 240mm

Kasanızı, işlemcinizi ve kriterlerinizi söyleyebilir misiniz?
İşlemci: Ryzen 5 2600x
Anakart: Asus TUF B450 PLUS GAMİNG
Kasa: EVEREST RAMPAGE TITAN 80PLUS BRONZE 750W USB 3.0 MidT ATX KASA - Vatan Bilgisayar
Ekran Kartı: MSI GeForce GTX1070 Ti GAMING 8GB GDDR5 256Bit Nvidia DX12 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
Sistem Bu Hocam Yardımlarınızı Bekliyorum :)

İşlemci soketini ve kasanın sıvı soğutma desteğinin kaç mm olduğunu söylerseniz, daha iyi yardımcı olmaya çalışırız. Dediğim kriterler, diyeceğim sıvı soğutmaya uyuyor ise, bu sıvı soğutmayı da düşünebilirsiniz:

CORSAIR H115i Pro RGB 280mm

Ya da kasanız, 240mm’ yi destekliyor ise:

CORSAIR H100i Pro RGB 240mm

İşlemci: Ryzen 5 2600x
Anakart: Asus TUF B450 PLUS GAMİNG
Kasa: EVEREST RAMPAGE TITAN 80PLUS BRONZE 750W USB 3.0 MidT ATX KASA - Vatan Bilgisayar
Ekran Kartı: MSI GeForce GTX1070 Ti GAMING 8GB GDDR5 256Bit Nvidia DX12 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
Sistem Bu Hocam Yardımlarınızı Bekliyorum :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı