1000 TL'ye klavye önerisi

Umut5858

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Asus Prime B450M-A II
İşlemci: AMD Ryzen 5 3600x
Ekran kartı: Rtx 2060 6GB
Ram: 4x8 3200MHz CL16
Ssd: Hi-Level Ultra Series 120GB
Hdd: Western Digital 1 TB 7200RPM
Power: High Power 600W 80+ Bronze ECO
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Maksimum 1000TL bütçem var. Dierya almayı düşünüyordum fakat 2 tane daha klavye gördüm hangisi daha iyidir? Ve hangisini almak daha mantıklı olur onu sormak istiyorum.

Redragon K552-R Kumara Rainbow Arka Aydınlatmalı Mekanik Oyuncu Klavye Fiyatları ve Özellikleri

Red Switch XPG.
XPG Summoner Mini RGB Red Switch Türkçe Kablolu Gaming Klavye - Laptop.Com.TR

Blue Switch XPG.
XPG Summoner Mini RGB Blue Switch Türkçe Kablolu Gaming Klavye - Laptop.Com.TR

Dierya.
https://www.amazon.com.tr/Dierya-DK61E-Klavyesi-Anahtarı-Anti-Gölgelenme/dp/B08HYZD5XG?tag=technopattr-21

Arkadaşlar bunlardan hangisini almak daha iyi olur sizce? Bir de Dierya önerirseniz, Amazon'da 1100 gözüküyor eğer Prime alırsam 900 mü olacak? Önerilerinizi bekliyorum. Eğer XPG önerirseniz baş ağrıtır diye blue Switch önermemezlik yapmayın sıkıntı olmaz.

DK61E bunlarla karşılaştırılamaz bile. Prime ile 1060 liraya geliyor.

Türkçe şartsa K552 kumara, değilse DK61e katlar hepsini. DK61e Gateron G PRO Switch'lere sahipken K552 Outemu sahip. Outemu giriş seviye Switch, Gateron en tepe modellerden biri denilebilir.

Her konuda kat kat daha iyi.
Peki hocam 1060 lira beni bayağı bir aşar, 875TL xpg blue vermek yerine 200 vermek daha mantıklı olur değil mi ? Birde garantisi oluyor mu ?

Türkçe şartsa K552 kumara, değilse DK61e katlar hepsini. DK61e Gateron G PRO Switch'lere sahipken K552 Outemu sahip. Outemu giriş seviye Switch, Gateron en tepe modellerden biri denilebilir.
Box şeklindeki Outemu'larda çift tıklama problemi yok deniyor fakat Stealth 03 ile yaklaşık 6-7 ayda çift, hatta üçlü tıklama başladı. Bu problem olmasa bile aradaki hissiyat farkı inanılmaz derecede, Gateron Blue'den sonra Outemu Blue kullanınca linear switch kullanıyormuş gibi hissettim.

Box şeklindeki Outemu'larda çift tıklama problemi yok deniyor fakat Stealth 03 ile yaklaşık 6-7 ayda çift, hatta üçlü tıklama başladı. Bu problem olmasa bile aradaki hissiyat farkı inanılmaz derecede, Gateron Blue'den sonra Outemu blue kullanınca linear Switch kullanıyormuş gibi hissettim.

Ben K552 kumara kullanıyorum. 1yıldır kullanıyorum 1 tane LED'i söndü 1 tanesi kafasına göre azalıp artıyor o kadar. Switch'te problem yaşamadım.

Box şeklindeki Outemu'larda çift tıklama problemi yok deniyor fakat Stealth 03 ile yaklaşık 6-7 ayda çift, hatta üçlü tıklama başladı. Bu problem olmasa bile aradaki hissiyat farkı inanılmaz derecede, Gateron Blue'den sonra Outemu Blue kullanınca linear switch kullanıyormuş gibi hissettim.
Hocam 900 alamıyorum galiba 1060 lira değil mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı