1000 TL'ye klavye önerisi

koalanız

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. 1000 TL'yi fazla geçmeyecek klavyeler önerir misiniz?
Red Switch olursa çok iyi olur.
RGB olursa yine çok iyi olur.
Bu fiyat aralığına bildiğim kadarıyla büyük klavyeler girmiyor zaten.
%80-%60 klavyeler çok hoş olur çünkü NumLock olduğunda mouse için yer kalmıyor.

Merhaba. 1000 TL'yi fazla geçmeyecek klavyeler önerir misiniz?
Red Switch olursa çok iyi olur.
RGB olursa yine çok iyi olur.
Bu fiyat aralığına bildiğim kadarıyla büyük klavyeler girmiyor zaten.
%80-%60 klavyeler çok hoş olur çünkü NumLock olduğunda mouse için yer kalmıyor.

Normalde Gamepower Rampage tarzı markalar önermem ama bende bu klavyeyi yaklaşık 2 sene sorunsuz kullandım o yüzden tavsiye ederim.

Redragon K617 Red Switch kullanıyorum. Ülkemizde pek yaygın değildi. Klasik marka klavyelerden almak yerine (Logitech, ASUS vs.) Yurt dışında yaygın olan ve iyi kalitede olan klavye markalarına bakarken Redragon buldum.

Tam istediğin fiyatta. Tuşları çok rahat, Switch'leri çok güzel, ışıklandırma seçenekleri çok iyi ve parlak ışıkları var. Uygulaması var istediğin her şeyi ayarlayabildiğin. Macrosu var, Switch'leri değiştirebiliyorsun. Yanında aparatları ve birkaç ek tuş & Switch geliyor.

Bayağıdır kullanıyorum. Çok memnunum özellikle küçük olması masada kocaman bir yer açılmasına sebep oldu.

Sorunlu bir model, alınmaz.

Redragon K617 Red Switch kullanıyorum. Ülkemizde pek yaygın değildi. Klasik marka klavyelerden almak yerine (Logitech, ASUS vs.) Yurt dışında yaygın olan ve iyi kalitede olan klavye markalarına bakarken Redragon buldum.

Tam istediğin fiyatta. Tuşları çok rahat, Switch'leri çok güzel, ışıklandırma seçenekleri çok iyi ve parlak ışıkları var. Uygulaması var istediğin her şeyi ayarlayabildiğin. Macrosu var, Switch'leri değiştirebiliyorsun. Yanında aparatları ve birkaç ek tuş & Switch geliyor.

Bayağıdır kullanıyorum. Çok memnunum özellikle küçük olması masada kocaman bir yer açılmasına sebep oldu.
Monka varken tercih edilmez.

Sorunlu bir model, alınmaz.

Monka varken tercih edilmez.

Fiyatına göre gayet iyi bir model dediğim gibi kullanmana bağlı olarak da değişir 2 sene sorunsuz kullandım red Switch almıştım gayet iyiydi bu fiyat bandına bunlar var dostum.

Fiyatına göre gayet iyi bir model dediğim gibi kullanmana bağlı olarak da değişir 2 sene sorunsuz kullandım red Switch almıştım gayet iyiydi bu fiyat bandına bunlar var dostum.
Monka'nın daha iyi olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Türkiye'de satan var mı ki? Redragon tek tük var zaten. Monka yurtdışından getirince 2000'e kadar rahat çıkar kargo + vergi ile.
Dostum o sitede vergi çıkmıyor, kargo da bedava :D

Bu fiyat bandına yurt dışı markaları alınması çok daha mantıklı. Üstteki arkadaşın dediği gibi Monka, Redragon bunlardan bir kaçı. Malları Gamepower'dan kat kat kalitelidir eminim ki.
Monka'nın daha iyi olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Dostum o sitede vergi çıkmıyor, kargo da bedava :D
Hangi site hocam kendi sitesi mi?

Bu fiyat bandına yurt dışı markaları alınması çok daha mantıklı. Üstteki arkadaşın dediği gibi Monka, Redragon bunlardan bir kaçı. Malları Gamepower'dan kat kat kalitelidir eminim ki.

Whatgeek işte.

Bu fiyat bandına yurt dışı markaları alınması çok daha mantıklı. Üstteki arkadaşın dediği gibi monka, Redragon bunlardan birkaçı. Malları Gamepower'dan kat kat kalitelidir eminim ki.

Evet katılıyorum ama belki arkadaş beklemek istemez ve attığım klavye fiyatına göre sağlam merak etmeyin 6 senedir profesyonel Fortnite oyuncusu olarak söylüyorum bana bile dayandıysa size de dayanır diye düşünüyorum :D

Geri
Yukarı