1000 TL'ye klavye önerisi

Amazon.com.tr öneririm. Redragon hala öneremiyorum yurt dışı modelleri iyi olsa da.

F tuşları olması beni kendine çekti Redragon'da normalde %60 %65'lik klavyeler bakıyordum fakat bugün dikkat ettiğimde F tuşları bölümünü çok aktif bir şekilde kullanıyorum bu nedenle onlara ihtiyaç duyduğumdan %80'lik klavyelere yöneldim bu söylediğim Redragon modeli kötü müdür?

F tuşları olması beni kendine çekti Redragon'da normalde %60 %65'lik klavyeler bakıyordum fakat bugün dikkat ettiğimde F tuşları bölümünü çok aktif bir şekilde kullanıyorum bu nedenle onlara ihtiyaç duyduğumdan %80'lik klavyelere yöneldim bu söylediğim Redragon modeli kötü müdür?
Bütçeniz 1400e çıkar mı?

iBlancod YK830 Wireless Mechanical Keyboard WHAT29 kodu ile 1400 TLye geliyor.

Yardımlarınız için teşekkür ediyorum. Önerilerinizi dikkate alıp satın alacağım tekrardan yardım eden ve öneri sunan herkese teşekkürler.
Not olarak eğer alırsanız almadan önce ya da aldıktan sonra desteğe ya da notlara ''I want you to ship my package via yanwen or yunexpress. It's important for avoiding extra taxes.'' yazın. Böylece hiç vergi ödemezsiniz ürüne.

Anladım bu küçük uyarı için minnettarım.
Rica ederim ne demek hocam. Ek olarak ekleyeyim bu fiyat bandına hem bu kadar büyük olup bu kadar fazla özellik içeren başka bir klavye yok. Eğer özellikleri hakkında şüpheniz var ise. Machineke markası da feker epomaker ile aynı yerden çıkma aynı çatı altındalar.

Monka pek hoşuma gitmedi Redragon markasının Dark avenger modeli nasıldır? Onu almayı planlıyorum.
Hocam dark avengar almanızı önermem, monka alınabilir güzeldir. Alüminyum kasalarda ses yankısı oluyor ve rahatsız edici, ayrıca premoded olarak gelmiyor.

Not olarak eğer alırsanız almadan önce ya da aldıktan sonra desteğe ya da notlara ''I want you to ship my package via yanwen or yunexpress. It's important for avoiding extra taxes.'' yazın. Böylece hiç vergi ödemezsiniz ürüne.
Hocam yunexpress veya yanwen ile gelmezse vergi mi çıkıyordu?

Yeni konular

Geri
Yukarı