1000 TL'ye klavye önerisi

Benim sistemimde Gamepower'ın hiç ürünü yok, hiç de olmadı. 1000 TL Gamepower'a vereceğime üstüne biraz daha koyar, ASUS, SteelSeries alırım. Bilmişliğini, ukalalığını git başka yerde yap dostum. Sen hayatında bu AliExpress ürünlerinden başka bir ürün kullanmadın galiba diyor muyum ben sana? Arkadaş 1000 TL maksimum olacak şekilde klavye önerisi istemiş. Bizde bu fiyat bazında önerebileceğimiz (şahsen ben Türkiye garantili ürünler önerme eğilimindeyim) seçenekleri sunuyoruz ona. AliExpress'ten aldı ürünü diyelim ki bu arkadaş, ürün kargo sırasında hasar gördü, hasarlı geldi, ne yapacak bu adam? AliExpress'in iade politikası ile uğraşılır mı? Zaten yapmıyorlar. Ben AliExpress'i çok kullandım. Biliyorum iade sürecinin nasıl olacağını, başıma geldi.
Neyse, sizin seviyesiz uslübunuzla uğraşamam.

Öncelikle siz söylediklerinize dikkat edin. "sen hayırdır" yazıp üsluptan bahsediyorsunuz daha üslup kelimesini bile doğru düzgün yazamıyorsunuz. Kimin seviyeli kimin seviyesiz olduğuna siz mi karar veriyorsunuz? Kendiniz 1000 TL'ye Gamepower klavye almam deyip inatla Gamepower öneriyorsunuz. Üstüne önerdiğiniz klavyenin özelliklerini bile düzgün bilmiyorsunuz. Hotswap olmayan bir klavyenin hotswap olduğunu iddia etmek gibi mesela. Kendi bilmişliğinizi kendinize saklayın bence. AliExpress hasarlı gelen üründe para iadesi yapıyor adamlar daha ne yapsın?https://tr.aliexpress.com/p/buyerprotection/index.html?spm=a2g0o.home.1000001.8.1b6610d0Kl7mtf

Son düzenleme:
Hocam buradan konu açıp sormanı tavsiye etmem 30 konu gezdim hepsinde de aynı kişiler sürekli yurt dışı Akko Ajazz falan öneriyorlar satış başına belirli bir komisyon var sanırım başka marka öneren yok önereni de hemen bu çok kötü deyip egale ediyorlar :D

Ürünlerin kullandıkları Switch markaları belli. Yurt dışında kullanıcı incelemeleri de var. Gamepower yerine ASUS, SteelSeries bir şey öner bari Türkiye garantili önerceksen de.

ASUS'un ucuz modelleri cidden teneke helede Cherry MX olanlar.

Hocam buradan konu açıp sormanı tavsiye etmem 30 konu gezdim hepsinde de aynı kişiler sürekli yurt dışı Akko Ajazz falan öneriyorlar satış başına belirli bir komisyon var sanırım başka marka öneren yok önereni de hemen bu çok kötü deyip egale ediyorlar :D

Önerilenler de keşke mantıklı şeyler olsa keşke Gamepower vs. önerip iyi dememizi beklemeyin bizden.

Geri
Yukarı