1000 TL'ye kulak üstü Bluetooth kulaklık önerisi

Umuttx61

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Herkese iyi günler dilerim. En fazla 1500 lira olacak şekilde kulaklık arıyorum (1500'ü biraz geçebilir).

Kafa tipim biraz küçük kulağı kaplayan mı alsam üstü mü alsam kararsız kaldım. Önerileriniz benim için önemlidir.

Genellikle Havit, QCY ve JBL baktım bunlar arasında gidip geldim sizin önerdiğiniz başka bir marka veya bu modellerden alabileceğim en iyisi hangisiyse benim ile paylaşırsanız mutlu olurum.

Herkese iyi günler dilerim. En fazla 1500 lira olacak şekilde kulaklık arıyorum (1500'ü biraz geçebilir).

Kafa tipim biraz küçük kulağı kaplayan mı alsam üstü mü alsam kararsız kaldım. Önerileriniz benim için önemlidir.

Genellikle Havit, QCY ve JBL baktım bunlar arasında gidip geldim sizin önerdiğiniz başka bir marka veya bu modellerden alabileceğim en iyisi hangisiyse benim ile paylaşırsanız mutlu olurum.
Qcy'nin bir modeli vardı H4 mü neydi? Ona bakabilirsin istersen.

Memnun musun kulak yapısından dolayı kulağını ağrıtıyor mu?

Daha gelmedi internetten siparişini verdim deneyimleyince buradan size deneyimlerimi iletirim.

Memnun musun kulak yapısından dolayı kulağını ağrıtıyor mu?

Kulaklığı pazartesiden beri kullanıyorum bassları falan benim gayet hosuma gitti bassları guclu kulağı uzun sure kullanımda acıtıyor biraz arada dinlendirmek lazım onun haricinde cok guzel kullanışlı kulaklık.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı